Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az létezik, hogy terhesség...

Az létezik, hogy terhesség közben nagyon erősen(a megszokottan) menstruálok?

Figyelt kérdés
Csak mert hallottam már olyanról, akinek a terhessege x idejéig megvolt meg, de azért sokkal lájtosabban. Van rá esély, hogy terhes vagyok, ha pár nap kesessel ugyan, de megjött rendesen?

júl. 10. 10:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Terhesseg kozben nincs menstruacio. Mas okozhat huvelyi verzest, peldaul hematoma.

Nemhiszem, hogy terhes lennel, de csinalj egy tesztet, hogy megnyugtasd magad

júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
44%
Van, hiszen ahogy írod, te is olvastál ilyen esetről. De baromi ritka.
júl. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát annyira nem lehet ritka, mert anyukám mondta, hogy neki is megvolt meg 3 hónapig, mikor a hugommal volt terhes, meg a nagyim is mesélte hogy neki is volt pár ilyen ismerőse.
júl. 10. 11:03
 4/21 babyboom567 ***** válasza:
92%

LEHET hüvelyi VÉRZÉS terhesen ezer dolog miatt(vetélés,hematóma,méhszájseb,stb),de NINCS menstruáció.


Ha van pozitív terhességi teszted ÉS vérzel,akkor menj dokihoz.

júl. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%

Itt mindenki menstrual terhesseg alatt. Biologiaval sajnos nincsenek tisztaban.

Ahogy #4 irja, a terhesseg alatt nincs menstruacio. Egyszeruen kizart. Verzes lehet kulonbozo okoknal fogva, ami nem jelent jot. De a verzes nem menstruaciot jelent.

júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt nincs menstruáció, valami más miatt vérzel. Mennyire erős az a megszokott? Mit jelent nálad az erős?
júl. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
99%
Ahogy írták előttem. De szerintem a kérdezőnek nincs is pozitív tesztje. Csak gondolta késett pár napot, ugyan megjött, de ő terhes… nem vagy az kérdező.
júl. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

Mikor fogjátok már fel, hogy terhesen NINCS MENSTRUÁCIÓ!!!!!

Az RENDELLENES HÜVELYI VÉRZÉS.


Ha menstruálsz, NEM VAGY TERHES. viszont idióta igen.

júl. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, menstruációkor azért verzunk mert ugye előtte megvastagodik a méhnyálkahártya hogy egy megtermekenyult petesejt meg tudjon tapadni rajta, illetve egy megérett petesejt a mehbe vándorol. De ha nem termekenyul meg, azaz nem esel teherbe akkor ez az egész elhal és levalik a mehedrol, ezért vérzel és a vérrel együtt ez távozik belőled.


Ez a menstruáció.


Ha terhes vagy viszont az a megvastagodott méhnyálkahártya nem válik le hiszen szükség van rá, illetve peteérés sincs hiszen már terhes vagy.

Ergo nem menstrualhatsz.


Ettől függetlenül lehet vérezni terhesség alatt, sokan szoktak is, de az nem rendes menstruáció és egyáltalán nem természetes, mindig valami bajt jelent.


Remélem így érthető.

júl. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
Az én anyukámnak is volt barnázás 16 hetes koráig amíg velem terhes volt . Sőt én is barnáztam az első terhességemnél. Ami nyilván nem menstruáció és nem is normális . Én azért barnáztam mert közel volt a placenta a méhlepényhez. Szóval ha barnázás vagy vérzés lép fel terhesseg alatt egyáltalán nem normális
júl. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!