Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minek a jele hogy egyre...

Minek a jele hogy egyre nagyobb a nyálkahártya vastagság?

Figyelt kérdés

2007-ben 8mm volt.Tavaly 12.16-án 9.6mm

Ma voltam dokinál és most 11.7mm.

Jelent ez valamit?Utalhat terhességre vagy semmi köze ahoz?


2009. jan. 6. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
hányadik napon vagy??vagy terhesség vagy készülő mensi...sztem
2009. jan. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na akkor ennek fussunk neki még1*, a dátumokat nem tudom értelmezni, így annyit értek, hogy 2007 valahol:8mm a nyálkahártya vastagságod,

2008/12/16: 9,6mm

2009/01/06: 11,7mm

az utolsó kettő között mikor kell/volt vérzésed? Mert lehet jönni fog, lehet hogy baba(nagyonhalványan), hol vagy a ciklusodban?

2009. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem össze vissza szokott megjöni.Hát most holnap kéne megjönnie.Csak azt nem értem,hogy Január 2-án kezdötött a peteérésem.Átlátcó folyásom van azótta és olyan nyálkás,nyulós folyás.Együtt voltam a párommal 2.-3.-án és 5én.Szeretkezés után volt kevés sárga folyásom akkor.Meg erösen szokott szurkálni a jobb és bal petefészkem és már az alhasomban is érzek szurkálást.Ma egész nap is volt átlácó folyásom és most észre vettem,hogy kevés barna folyás van most.De terhességi tüneteim vannak és a doki nem talált terhességre utaló jelet.Mi lehet?
2009. jan. 6. 19:01
 4/7 A kérdező kommentje:
2007-ben volt 1-szer nézve.Utána nagyon ritkán voltam nőgyógyásznál szinte nem voltam és 2008 óta járok már sűrűben.2008-ban csak decemberben volt hüvelyi ultrahang.12.16-án és ma volt uh ami 11.7mm volt.December óta elégé megnőt a nyk.vastagság nem?2007 ne vegyétek figyelembe.Csak a decemberit meg a mait.
2009. jan. 6. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Esetleg azt mutatja, hogy kész van/volt befogadni a petesejtet, és lehet, hogy babát mutat, csak még nagyon PICI!!!!!! és nem látszik semmi a terhességből.


Mi van veled, esetleg befutott a nemvárt? Ha nem, csinálj tesztet pár nap múlva:)

2009. jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam dokinál és nem láttot semmit.Nagyon jó lenne ha baba lenne.Nagyon is vártuk ha baba.Tervezük a babát.2éve semmi.Csoda lenne ha baba.
2009. jan. 7. 13:15
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló.Honnan gondolod,hogy befutott a nemvárt?

Nagyon is várt!Nagyon boldog lennék az bisztos!Tudod nem igazán volt ilyen,hogy ennyire megnől a nyk.vastagságom.Remélem igazad van és megfogadt a baba.

2009. jan. 7. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!