Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Juli 10.- ére nem várom...

Juli 10.- ére nem várom tegnapi nap teszteltem negatív lett?

Figyelt kérdés
Lehet ebből még baba?🥹🥹
júl. 5. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

ha 10.-re nem várod, akkor mi a búbánatnak teszteltél tegnap?

Ha 10.-én nem jön meg, tesztelj majd akkor.

júl. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Dehogy lehet. Ha 8. Dpo-n a 10-es teszt nem erős 2 csíkos, akkor nincs esély. Ha pedig beágyazódási vérzésed sem volt, nem szúrkált megfelelő időben az alhasad, nem érezted a beágyazódást és nem zsibbadt a bal kisujjad, akkor tuti nem lesz baba most.

Kicsit későn teszteltél, javaslom legközelebb nemvárt előtt 15 nappal az LH teszttel való jóstesztelést, 10. naptól meg nyomatni a 10-es HCG-t reggel-este. A legjobb, ha kétnaponta a férjed is lepisil egyet, sose tudni.

júl. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
2 ne felejtsd ki, hogy mindenképpen meg kell lenni a menstruációnak, hiszen itt mindenki terhes, meg az is akinek rendszeresen megjön a havi baja.
júl. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Huh...kérdező ..igazán jogos válaszokat kaptál.


A doki is azt várja el, hogy mensi késés után teszteljen az ember.


Értem a türelmetlenséget, nem baj, hogy korán teszteltél. DE ne legyél ennyira buta. TE is tudod, hogy mensiig mindig van remény, mellesleg a korai tesztelés akkor értelmes, ha mindent követtél. Ha tudod, hog mikor volt ovud, akkor a 12.dpon a 10-es érzékenységű teszt pozitív lesz. Ha negatív akkor nem lesz baba. De csak ekkor működik.....



25-ös tesztek nemvárt napján szoktak láthatóak lenni.


De minden szervezet más.


5 nappal mensi előtt viszon hülyeség volt tesztelni, mert nem lehet pozitív a teszted. Terhesen sem.

Illetve nem várt előtt a pozitív teszt sem nelent semmit, csak, hogy valami elindult.



Kérdésedre a helyes válasz, mensiig van remény. Ennyi és nem több.


Anya akarsz lenni, de ez a kérdés azt sugallja, hogy neked még nagyon nem kell gyerek.

júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
10-én kell tesztelni. Látod, ez a vége, ha koran csinálod. Csak összezavarodsz.
júl. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Ebből már nem lehet baba 🥺🥺🥺


Miből lenne?? Egy negatív teszttől?

júl. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
30%
Én holnapra nem várom. De kezdtem lemondani mert minden mensis tünetet érzek: hasmenés, “bizsergés”… Ovukor is voltunk együtt, jobb petefészkem szurkál, de erre nem adok sokat. Egy éve volt egy vetélésem még mindig fura elhinni hogy velünk is megtörtént🤷‍♀️
júl. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
#7 volt ilyen kérdés?
júl. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%

#8 Miért fáj neked, hogy leírta?

Mostmár csak azért is leírom én is. :)


#7 Én is holnapra nem várom, egy fajta teszt volt itthon (25), gondoltam rápróbálok, negatív. Nekem csak enyhe tüneteim vannak, illetve a mellem pár napja nagyon érzékeny volt, de mára teljesen elmúlt.


Kedves Kérdező! Korán teszteltél, szóval még bármi lehet, ne add fel!☺️

Drukkolok mindenkinek, aki babát szeretne.🙏🏻

júl. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
30%

#8/9 nem volt ilyen kérdés, de azt éreztem hogy egyszerre “izgulunk” a kérdezővel bocs ha neked ez nem fér bele🤷‍♀️


#9/9 Írd majd meg hogy hogy alakul neked, ha van kedved 🤗

júl. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!