Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellfájdalom mire utalhat?

Mellfájdalom mire utalhat?

Figyelt kérdés
Eddig fogamzásgátlót szedtem. Most viszont eljutottunk oda, hogy babát szeretnénk. Dpo 5-nél vagyok ma, fáj a mellem. Szúró fájdalom, hol tompábban, hol erősebben. Mire utalhat? Ha esetleg sikerült is teherbe esnem, nem gondolom, hogy amiatt lenne hiszen még nagyon korai. Nekem a fogamzásgátló szedése alatt nem voltak ilyen tüneteim, lehet, hogy ez a menstruáció jele lesz?
júl. 3. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon sokaig ossze van meg zavarodva a test a gyogyszer utan. Turelem!
júl. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel fogamzásgátlót szedtél, most úgymond minden ismeretlen számodra. A mellfájdalom pl nálam mensit jelez mindig. Terhesen csak a 6. Héttől fájt, de csak egy hétig.


Terhesen mensi előtt pár nappal csak annyi volt fura, hogy émelyegtem mint aki erősen másnapos. Minden egyéb olyan volt mint mensi előtt.


Mensi előtt akár ovutól jöhetnek a pms tünetek, mellfájdalom, émelygés, zabálhatnék, szomjúság, petefészek szúrka, puffadás, görcsök.


Sajnos ugyan ezek a tünetek lehetnek terhesen is. Ne figyeld a tüneteket, mert ha az elég lenne, nem kellene teszt.

júl. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%

Nem terhes tunet neked egyelore, ha erre akarsz kilyukadni.

Csupan kicsesztel magaddal a foggatloval es felborultak a hormonjaid. Belekerul egy kis idobe mire osszejon a gyerek

júl. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
3# nem biztos....most miért kell ilyeneket írni?
júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet.
júl. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A luteális fázisban az ösztrogén és a progeszteron bizonyos aránya okozza. Magasabb az ösztrogén aránya a progeszteronhoz képest, mint ideális lenne, de nem feltetlenülbjelent ez rosszat. Akkor rossz, ha azért magasabb az ösztrogén aránya, mert a progeszteron túl alacsony sárgatest elégtelenség miatt. Terhesség alatt is megemelkedik az ösztrogén szint, akkor is ez okozza a fájdalmat, de 5.dpo-n még tuti nem.
júl. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3# letettem a gyógyszert és rá 3 hónapra terhes voltam.
júl. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!