Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek sikerülhet ha így...

Szerintetek sikerülhet ha így voltunk együtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Első baba, és tudatlan vagyok hogy így fogalmazzak.

Március 14-én raktam le a gyógyszert, 17-21 között volt meg, (de ugye ez megvonasos volt)

Áprilisban 19-24-ig

Május 26-30-ig

Júniusban nem volt menzeszem. (nem, nem vagyok terhes sajnos, (azaz lehet már de 😄) májusban nem voltunk együtt egyáltalán (otthon kellett lennem a szüleimnél 1 hónapig)

Nem tudom hány naposak a ciklusaim, sok.

Viszont a naptár szerint a termékeny időszakom juni 27 és július 3 között van (ez tuti, mert nagyon fájt a hasam, azt hittem megjon, bár sosem fajt sem a menzesz, sem a pè) (elvileg ma van peteèrèsem, bár ahogy olvastam a tuneteket, tegnap volt mert ilyen (HA ESZEL NE MOST OLVASD KÖSZI ❤️) takonyhoz hasonló, fehér, nyúlós valami

volt, ami a Google szerint pè volt.)

Együtt voltunk ma, 26-an és 28-an is. Ebből van esély a babára?

Vagy legyünk együtt holnapután is? Vagy holnap?

Nem stresszelunk rá, csak ha már van esély, akkor adjuk meg neki.

Köszönöm a válaszokat, és bocsánat a kisregenyèrt. 🥹🫶


júl. 2. 22:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
71%
De igen, ez már eléggé rá stresszelès🙄Nyugodj le. Próbálkozzatok és kész , esetleg használj ovu tesztet. Nem kell minden dugás után megkérdezni, hogy jól csináltàtok e....
júl. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
31%

Proli vagy kérdező!

Minket nem érdekel mikor vagytok együtt, ahogy az sem érdekel hogy vajon összejött e így a gyerek.

júl. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
42%
Eddig aki ilyen hülye kérdéseket kiírt még sose sikerült pont akkor egyiknek se :D
júl. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Napról napra kezdek rajonni hogy milyen undorító az emberiség...

Első ilyen kérdésem.

2. Mihez hasonlítsam? Feher nyúlós nyak, jobb így?!

3. Nekem meg ne jöjjön a baba?

6(!) éve várunk rá. 6!!!!

Az ember már egy normális kérdést sem tehet fel.

Úgy vagyunk együtt ahogy jól esik, de ha már van egy pár nap ahol nagyobb az esély a babára, miért ne kérdezhetnek rá?! Nem értem.

Aki normálisan válaszolt annak köszönöm!

júl. 3. 11:19
 15/28 anonim ***** válasza:
78%
14# de úgysem tudunk rá válaszolni könyörgöm
júl. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

#6-os köszönöm szépen. Igen, a naptár csak tippel, de elvileg jól mert tényleg akkor volt nyúlós fehér folyasom.

Tabletta előtt egyáltalán nem volt menzeszem. Kb fel évente 1x. Bejartam az országot normális orvos után kutatva, de nem sok mindenre jutottam.

Gyógyszerek, Norcolut(így írják?) minden fele vitamin, készítmény.

Így egy orvos azt mondta hogy kezdjem el a fog. Gatlot csak 3 hónapig, aztán lehet szépen beall. Voltam nála, azt mondta hogy ez már jó, lehet próbálkozni szinte azonnal. Nekem ezek a 30-40 napos ciklusok már jók. Ezért is vagyok " tudatlan" hogy mikor van ovum, lutealis fázis, stb mert kb sosem volt rendes menzeszem. ☹️

júl. 3. 11:25
 17/28 anonim ***** válasza:
61%

HA 6 EVE VARSZ RA HUZZATOK ORVOSHOZ!!!



Kétlem, hogy 6 eve vartok ra. Csak most kell az, hogy sajnálva erezd magad.

Ha 6 eve vártok ra akkor siman tisztaban lennel a dolgokkal :D szoval nem csak kozonseges vagy hanem egy buta hazudozon is

júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
70%

Igen. Nyulos fehér nyak a neve.

Nem TAKONY... Undormany.

júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
52%

Hányszor akarod még kiírni könyörgöm? 🫠

Engedd el a témát. Ra vagy feszülve

júl. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de 3 év után mi eljutottunk odáig, hogy lombik, akár külföldön és az örökbefogadás is szóba jött. Ha tényleg 6 éve próbálkoztok hát le a kalappal az idegrendszered előtt, hogy neked elég az hogy naptárt meg nyákot figyelgetsz
júl. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!