Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek sikerülhet ha így...

Szerintetek sikerülhet ha így voltunk együtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Első baba, és tudatlan vagyok hogy így fogalmazzak.

Március 14-én raktam le a gyógyszert, 17-21 között volt meg, (de ugye ez megvonasos volt)

Áprilisban 19-24-ig

Május 26-30-ig

Júniusban nem volt menzeszem. (nem, nem vagyok terhes sajnos, (azaz lehet már de 😄) májusban nem voltunk együtt egyáltalán (otthon kellett lennem a szüleimnél 1 hónapig)

Nem tudom hány naposak a ciklusaim, sok.

Viszont a naptár szerint a termékeny időszakom juni 27 és július 3 között van (ez tuti, mert nagyon fájt a hasam, azt hittem megjon, bár sosem fajt sem a menzesz, sem a pè) (elvileg ma van peteèrèsem, bár ahogy olvastam a tuneteket, tegnap volt mert ilyen (HA ESZEL NE MOST OLVASD KÖSZI ❤️) takonyhoz hasonló, fehér, nyúlós valami

volt, ami a Google szerint pè volt.)

Együtt voltunk ma, 26-an és 28-an is. Ebből van esély a babára?

Vagy legyünk együtt holnapután is? Vagy holnap?

Nem stresszelunk rá, csak ha már van esély, akkor adjuk meg neki.

Köszönöm a válaszokat, és bocsánat a kisregenyèrt. 🥹🫶


júl. 2. 22:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha ma van peteérésed akkor ma és holnap legyetek együtt ha tudtok
júl. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
32%
A dehogy stresszelsz rá, leirtal egy litániát. Hülye ötlet hogy úgy gondolom 1 hónap kihagyás után napi minimum 2x kéne együtt lennetek mert az esne jól? De ha ti az a fajta pár vagytok akik 1 hónapot is kkibirnak a másik nélkül akkor mondjuk ja, szexeljetek csak azokon a napokon szigorúan 2 naponta.
júl. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm szépen!



#2 ...

1200 km-ről hogyan szexeltem volna a férjemmel?!?! Akkor szeretkezem a férjemmel amikor kedvünk van, ha ahhoz van kedvünk akár napi 5x is, ha ahhoz van akkor 1 hétig nem. De ha már babát szeretnénk, akkor úgy gondolom ezeken a napokon figyeljünk oda jobban. Ha napi 2x akarunk együtt lenni akkor 2x leszünk, ha ebből az 5 napbol csak egyet, akkor csak egyet. 😊

júl. 2. 22:50
 4/28 anonim ***** válasza:
91%
Ez már ráparázás, nekünk pont akkor sikerült amikor nem is figyeltem mikor van peteérésem
júl. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nem kell figyelnem, mert annyira fáj a hasam mintha kést forgatnanak bennem 🥲 nem tudom nem észrevenni.
júl. 2. 23:03
 6/28 anonim ***** válasza:
92%

Először is, ciklusaid: 1) 32 nap 2) 36 nap és 3. ciklusban most vagy a 38. napon. Ez egyelőre elég hektikus, de ez még semmit nem jelent, foggátló abbahagyása után sokszor ilyen.


"Viszont a naptár szerint a termékeny időszakom juni 27 és július 3 között van" Nem a naptár mondja meg mikor van peteérésed, ez még csak a 3. ciklusod a foggátló abbahagyása óta, az applikáció csak "tippel". Hogy lehetne a termékeny időszak 06/27-07/03-ig? Hiszen az azt jelentené, hogy a ciklus 32. napjától lennél termékeny a 38. napig, és még utána jönne a luteális fázis. Ovulációs teszt + nyák figyelése + hőmérőzés + minden egyéb módszer, ami most nem jut eszembe, az alapján kellene belőnöd a peteérésed, illetve amíg ilyen össze-vissza vannak a ciklusaid jó megoldás a naponkénti/2 naponkénti szex, ilyen hosszú ciklus esetén mondjuk a 12-14. naptól. Foggátló előtt milyen hosszú ciklusaid voltak? Szabályosak/rendszeresek?

tegnapelőtt 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
62%

Nem stresszelsz ra tenyleg, csak ez mar nem az elso ugyanilyen kerdesed.

Eleg volt belőled 1 adag.

tegnapelőtt 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
44%

Undorítóbban nem tudsz fogalmazni? Takony.....

Es te egy no vagy elvileg.

tegnapelőtt 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
49%

Személy szerint nagyon kellemetlen olyan posztokat olvasni mint ez.

Felnőtt embernek idegenek kell megmondjak mikor legyen egyutt a parjaval.

Csóró parod igenyei azért szamitanak neked vagy az a lenyeg itt mit mondanak?

Kozonseges vagy. Ezeket a dolgokat otthon ketten beszeljetek meg. Meg nem nélkül, ugy hogy szerencsere nem ismerlek, meg instant szegyenerzetem van helyetted.


Neked egyelore még ne jojjon a baba.

tegnapelőtt 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
75%
Már teherbeestél? Vagy miért ebbe a témakörbe írtad?
tegnapelőtt 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!