Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mostmár nem értek semmit!...

Mostmár nem értek semmit! Ki tapasztalt ilyet? Vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma 4 napja hogy késik csináltam tesztet 3 nappal ez előtt ami jól látható halvány pozi lett, csináltam a tegnap megint az is jól látható pozi lett egy márkájú voltak a tesztek. Ma reggel megint csináltam hogy lássam hogy erősödik a teszt csík ugyan olyan márkájú tesztel mint az előző 2 és az alig látható halvány csik lett ezért csináltam egy másik fajta tesztel az meg jól látható erősödő teszt csík lett! Most akor mivan? Ugyan azzal a vizelettel csináltam mind 2 mai reggel vizelettel. Lehet nem marad meg ha baba van? Csinálok természetesen pár nap múlva másikat de addig meg fogok veszni.
jún. 30. 05:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Ezért nem kellett volna tesztelned mint a bolond.

Egy teszt bőven elég.

jún. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
4%
Ne félj, én szerencsétlenebb vagyok, még csak nem is dugtam 40+ évesen soha, nemhogy gyerekem legyen.
jún. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Ne tesztelj többet. Nekem egy hete orvos mondta, hogy ezzel az erősödik/nem erősödik dologgal nem kell foglalkozni mert egyáltalán nem ad reális képet a terhesség fejlődéséről. Ha két csíkos terhes vagy, azt meg hogy alakul majd az orvos tudja megmondani kb 2-3 hét múlva. (Ha nincs vérzés, erős fájdalom) Addig mindennel csak feleslegesen bosszantod magad. Ha elmegy úgysem tudsz mit tenni, ha marad akkor pedig feleslegesen szétidegeskedted magad.


Ez egy nagyon bizonytalan időszak tudom (én is benne vagyok) és nagyon nehéz ha az ember babát szeretne és végre ott a második csík, de a sok teszt csak elveszi a korai öröm lehetőségét is. Arról nem beszélve hogy ezen az oldalon pláne előszeretettel hangoztatják, hogy amíg nem vagy a 12. Hétben nehogy örülj mert bármikor elmehet. ..és tényleg elmehet, de ennyi erővel amíg meg nem szülöd, sőt egész életéig ülhetnél otthon mellette és szomorkodhatnál mert tragédiák történhetnek utána is.. Jelenleg várandós vagy a két csík alapján. Ha nincs orvost igénylő tüneted gondolj így rá. Ha baj van elég lesz akkor búslakodni miatta.

jún. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó a válaszod! Igazad van!
jún. 30. 08:12
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
De, azért sajnos a tapasztalatok azt mutatják, hogy kell annak erősödnie, és ha halványodik, az nem jó. Attól, hogy valaki orvos, még tud hülyeséget mondani. Hallottam már ennél cifrábbat is. 4 nap késésnél nagyon halványak a tesztjeid, és ha az egyik még gyengül is, az végképp nem jó jel. Volt egy tucat kémiaim, úgyhogy sajnos tapasztalatból is tudom miről beszélek.
jún. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
jún. 30. 09:00
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
Amíg nem tudjuk pontosan ultrahanggal követve mikor volt peteérése a kérdezőnek, mikor voltak együtt a párjával, mikor termékenyült meg pontosan, milyen tesztet és hogyan használt, mennyit ivott, izzadt, pisilt, kelt fel..stb addig csak találgat itt mindenki és a tesztek pontosan annyira mérvadóak hogy van vagy nincs két csík. Az orvos nem hülyeséget beszél csak tisztában van vele, hogy mennyire tudja az ember bemérni hogy pontosan mikor foganhatott a magzat, mennyire koncentrált épp a vizelet..stb..
jún. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
jún. 30. 09:24
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A pozitív az pozitív. Ilyenkor még bármi lehet. Ha gondolod rakj fel képet és megnézzük a teszted!🙂
jún. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 babyboom567 ***** válasza:
76%
Nyugodjál meg kérdező.A hcg tesztnek NEM kell erősödnie.Pozitív a teszted ,terhes vagy,menj majd dokihoz.PONT.
jún. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!