Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pms tünetek vagy terhesség jelei?

Pms tünetek vagy terhesség jelei?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni hogy nem szeretnénk babát, védekezünk is és szerintünk nem történt baki, mégis megfordult a fejembe hogy ez így most mi.

A menstruációm késik 4 napja, olyan tüneteket tapasztalok amik eddig nem voltak jellemzőek rám menstruáció előtt, de utána olvastam és ezek a pms tünetei is lehetnek. (Fejfájás, szédülés, enyhe hányinger, puffadás) (az alhasi görcs és a hangulatingadozás mindig jelen volt menzesz előtt)

Na már most, lehetséges hogy most valami oknál fogva ezek a tünetek is jelentkeznek? Vagy ne adj isten terhes is lehetek? Csinálok majd reggeli vizeletből egy tesztet, biztos ami biztos, de kíváncsi vagyok mit gondoltok.


jún. 29. 23:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Ennyi késésnél reggel már kimutatná, nem? Főleg ha elvileg tüneteket is produkálok.
jún. 29. 23:11
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ekkora kesesnel mutatja a teszt. Majd reggel megtudod. Ahogy írod ezek ugyanúgy lehetnek pms és terhességi tünetek is. Lehet, hogy csak késik, mert nem vagyunk gépek, vagy mégis valami hiba csúszott a védekezésbse.

De itt senki nem fogja tudni neked megmondani, holnap reggel megtudod.

jún. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogyan védekeztek? Tabletta vagy óvszer? Utóbbinál szerintem észrevettétek volna, ha történik valamk nemkívánatos.
jún. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább PMS, de a teszt egyértelműen megmondja. Csináld meg reggel és ha nem parázol, meg is fog jönni.
jún. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Negatív lett. :))
jún. 30. 07:27
 6/8 A kérdező kommentje:

Sokan írják hogy van akinek hetekig nem mutatja ki a teszt.

Az lenne a kérdésem hogy terhességi tünetek a hcg termelésének megkezdődése miatt jelentkeznek, nem? És ha már van hcg akkor a teszt is pozitív.

Szóval ha ezek terhességi tünetek akkor a tesztnek pozitívnak kellett volna lennie!

jún. 30. 09:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a terhességi tüneteket a hcg hormon okozza, így a terhességi tesztnek is pozitívnak kellett volna lennie. Sok dolog miatt késhet, egy-egy ciklusban akár ki is maradhat.
jún. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes fogd mar fel.

Azt sem ertem mi okbol irtad ki ide?? Tesztelned kellett volna eloszor aztan ide irogatni.

Kislány vagy meg.

jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!