Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nov.25-én volt missed ab-om,...

Nov.25-én volt missed ab-om, azóta össze-vissza "vérezgetek". Miért?

Figyelt kérdés
kezdődött azzal, hogy műtét után csak 1-2 napig véreztem, aztán egy hétig semmi, utána barnázás (ekkor voltam a dokinál, azt mondta rendben), egészen (napra pontosan) a 4. hétig. Akkor volt benne vér is (azt hittem megjött). Ez tarott 3 napig, aztán elmúlt. Gondoltam be is jelentkezem a dokihoz kontrollra, amikor múlt szombaton újra megjött, és elég sok is volt, ma pedig már megint semmi. Mi lehet ez? Hívjam a dokim?
2009. jan. 6. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívjad. Lehet, hogy csak felborult egy kicsit a rendszeresség, hiszen ez egy trauma ha valakivel ez történik, de lehet, hogy nem végzett "alapos" munkát és ezáltal nem is tudzs kitisztulni rendesen.
2009. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amikor 2 héttel utána megnézett, akkor csinált UH-t is, és azt mondta, nem maradt semmi bent, és a mensi után menjek megint kontrollra.
2009. jan. 6. 13:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehet amiatt hogy megviselt ez az egész. Minden kihatással van mindenre, fura a szervezet. Mielőbbi felépülést és babásodást kívánok!
2009. jan. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt missed ab-om dec. 15-én, engem az alábbiakról világosított fel a dokim:

Először is azoknál a nőknél, akik még nem szültek előtte, az a normális, ha a beavatkozás után még jó pár napig rendesen véreznek. Ha nem, akkor pedig elmúlik, és utána, erősebb fájdalom mellett kezdenek ismét vérezni. (Szerencsére én voltam a kivétel, nem véreztem, a kontrollon azt mondta, ha eddig nem, akkor már ezután sem fogok)

Másodszor: nekem hormontabit és fogigátlót is felírt, hogy szabályozza kicsit a menzit. Lehet, nélkülük én is vérezgettem volna. Ha a dokid azt mondja, hogy nem lát bent semmit, akkor az valószínűleg úgy is van. De nem kizárt, hogy a hormonháztartásod borult fel. Szerintem

2009. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a műtét után 1 napig volt vérzésem, utána 3 hétig egyfolytában barnáztam! Azt mondta a doki, hogy ez teljesen normális. Nekem pont 5 hétre jött meg, a kontroll vizsgálaton minden rendben volt.

Áprilisban ráadásul nekem volt egy leep műtétem is, ami után 2 napra megjött, tartott 5 napig, majd egy hét múlva megint megjött 5 napra. Akkor is azt mondták, hogy minden oké. Ezeket leszámítva pedig tényleg minden ciklusom rendben volt és rendben van a missed ab. óta is. Szerintem ne aggódj, tisztul a szervezeted. A dokidat azért felhívhatod, legalább megmondja mikor menj hozzá.

2009. jan. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!