Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet beágyazódás vagy baba? ...

Lehet beágyazódás vagy baba? Június 3.án jött meg. Nem tudom mikor volt ovum de 11.én sok fehér folyásom volt így együtt voltunk.

Figyelt kérdés

ciklus 23.napján újra sok fehér folyásom volt

ciklus 24.napján is sok fehér folyás de krémes ragacsos és a jobb petefészkem fájt. (ennyi fehér folyásom még sose volt)

ciklus 25.napján alhasam fájt.

ciklus 26.napján fehér folyás volt a wc papíron ( sose szokott lenni) és este szurkálós fájós görcsölős volt a jobb petefészkem.


Egymást követő 2 napon sosincs fehér folyásom és ennyi folyás soha az életbe nem volt főleg mensi előtt 8-7 nappal.

A kalkulátor szerint 1.én kéne megjönnie de elvileg 3.án.


jún. 27. 14:42
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Jajj. Nem az a lényeg...Hanem hogy bíztassuk egymást és segítsük egymást
jún. 27. 16:02
 12/24 anonim ***** válasza:
77%
Akkor hajrá jeee
jún. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, hát ez jipi jupi subi dubi dú beágyazódás vagy baba tutimutira!
jún. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
71%
Először is ne írj ki kérdéseket, ha egyszer nem tudod elfogadni a válaszokat. Most komolyan azt várod minden hülyeségre, hogy azt fogják írni, hogy fuh ez tuti terhesség lesz, menj is megvenni rögtön a babakocsit? Nem tudom mit jelent nálad, hogy régóta próbálkoztok, de nekünk pl több év után sikerült a baba, nekem aztán elhiheted, hogy minden ciklus más és más és akármilyen furcsa tüneteid is vannak az még nem jelenti, hogy terhes vagy
jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Ti régóta próbálkoztok, én elvesztettem egy magzatot és mégsem őrülten meg...
jún. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Én sem őrültem meg... csak egy kis emberségre vágyom ahogy régen válaszoltak nekem 1-1 kérdésnél.Hogy pl megy a drukk vagy én is így voltam régen vagy én is ebben a cipőben járok stb.Nem az hogy felteszek egy kérdést reménykedve hátha ebben a hónapban sikerül és bunkó módon kapom a válaszokat. Ha meg nem tud értelmeset oda írni akkor vagy ne írjon vagy írja hogy nem tudja vagy ne is írjon semmit az lesz a legjobb.Nem kioktatásra vágyom. Mostanában egyre több a bunkó itt.
jún. 27. 20:20
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Én első körben inkább azt kezdeném el figyelni, mondjuk teszttel meg hőmérőzéssel, hogy mikor van az ovulációm, és lehetőség szerint úgy is együtt lenni a párommal, hogy tutira termékeny napra essen. Ezzel egyidőben kérhetsz időpontot meddőségibe, ha már rég nem jön össze. "Legrosszabb" esetben teherbeesel mire odakerülnél a doki elé. Ha meg nem, legalább nem húzzátok tovább az időt.
jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
jún. 27. 20:56
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Oké, én hidd el teljesen együtt érzek veled és szurkolok, hogy minél hamarabb sikerüljön nektek is a baba, de attól, hogy kiírod napra pontosan milyen folyásod volt és ennyire figyeled magad még sajnos nem fog előbb sikerülni és amúgy kicsit olvass utána, hogy gyakorlatilag a terhességnek a kimaradt menstruáció előtt nincs semmi tünete, a beágyazódásnak is nagyon ritkán, de az nem fehér folyás
jún. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm
jún. 27. 23:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!