Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet beágyazódás vagy baba? ...

Lehet beágyazódás vagy baba? Június 3.án jött meg. Nem tudom mikor volt ovum de 11.én sok fehér folyásom volt így együtt voltunk.

Figyelt kérdés

ciklus 23.napján újra sok fehér folyásom volt

ciklus 24.napján is sok fehér folyás de krémes ragacsos és a jobb petefészkem fájt. (ennyi fehér folyásom még sose volt)

ciklus 25.napján alhasam fájt.

ciklus 26.napján fehér folyás volt a wc papíron ( sose szokott lenni) és este szurkálós fájós görcsölős volt a jobb petefészkem.


Egymást követő 2 napon sosincs fehér folyásom és ennyi folyás soha az életbe nem volt főleg mensi előtt 8-7 nappal.

A kalkulátor szerint 1.én kéne megjönnie de elvileg 3.án.


jún. 27. 14:42
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Bocsánat félre írtam.

a 23 az a ciklus 21. napja

24 az ciklus 22.napja

25 az a ciklus 23.napja

26 az a iklus 24.napja

jún. 27. 14:48
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

de miééééért?


Van, mikor nekem is bő folyásom van, van amikor nincs. Ennek ellenére 1000%, hogy nem vagyok terhes.


Ne analizálgasd magad, mert az ég világon semmit nem jelent.


Majd ha nem jön meg, az lesz az első jel

jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

A fene tudja.

Tesztelj 4.-en.

jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Felesleges volt leirnod mikor éppen milyen cucc folyt ki belőled...ennyi infobol max az isten tudja terhes-e vagy.
jún. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Jézus ereje, de be vagy pörögve... A gond csak az, hogy ebből semmi sem utal terhességre, úgyhogy hűtsd le magad.
jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Kössz újra a szép válaszokat... kezdődik...

Igen "be vagyok indulva" mert elég régóta nem esek teherbe és reménykedek hogy hátha, de megint le kell szólni... majd ha ti is nehezen estek teherbe lehet nyavalyogni...meg reménykedni aztán majd megértitek.

jún. 27. 15:29
 7/20 A kérdező kommentje:
Gondoltam normális válaszokat kapok ahogy eddig olvasgattam más kérdéseit hogy igen nekem is így kezdődött stb.Vagy egy kis bátorítást kapok.De lassan ott tartok hogy miattatok nem merek kérdést feltenni mert ezt kapom a lehurrogást...
jún. 27. 15:32
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan nehezen megy, forduljatok orvoshoz. Itt hiába kérdezősködsz, nem vagyunk jósok.
jún. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Tudom. De tanácsot tudok adni.Bár ezek itt arra élveznek hogy be lehessen szólni de ez az oldal nem erre való. Hanem arra hogy segítsük egymást.

De köszönöm a normális választ.Igen megyünk majd orvoshoz.

jún. 27. 15:45
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

És milyen tanácsot akarsz itt kapni?

Tanácsolták fentebb, menjetek orvoshoz.

Akármit mondunk itt neked, attól még nem leszel terhes.

jún. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!