Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik eredmény lehet a valós?

Melyik eredmény lehet a valós?

Figyelt kérdés

Elkeztem hőmérőzni ma reggel azonnal ahogy kinyitottam a szemem,nyelv alatt. Viszont nyakig be voltam takarózva valamiért és borzasztó melegem is volt. 36.7 lett. Kitakaróztam ,vártam egy kicsit és kb 2-3perc múlva 36.4 volt. Melyik innen az amit figyelembe kéne vennem? (Digitális hőmérő)

Illetve hiába hagytam bent tovább csipogás, ahogy olvastam,de nem változott semmit az érték. Akkor nem is érdemes percekig nyelv alatt tartogatni?



jún. 27. 06:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az első értéket nézd, ha mocorogsz, akkor változik. A takaró semmit nem számít, csak ne méregesd reggelente egymás után háromszor.
jún. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nagyon kezdő vagyok,még tanulom,azt hittem hogy ez is számít. De beírom mostmár mindíg az első értéket. :)

jún. 27. 07:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha 2 tizedest mutatna a hőmérőd.
jún. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az 1. Úgy kell maradnod, ahogy aludtál. Ha takaró alatt, akkor ott.
jún. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!