Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
6napja kesik, neha neha gorcsolt a hasam de nem mondanam hogy tulzottan mint mikor megakar kesni. Eleg sok stressz ert az elmult napokban (csaladi okok, baratommal veszekedesek) A gumit mindig megnezzuk, mindig benne van a cucc (a baratom szerint) megsem akar megjonni. Szokott kesni par napot de most nem erzem hogy megakarna jonni mint maskor
tegnapelőtt 01:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Teszt?

De kb. esélytelen így.

tegnapelőtt 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Varni akarok meg vele legalabb egy hetet, meg felek tole. A szuleim megolnek ha neadj isten pozitiv
tegnapelőtt 02:07
 3/8 anonim válasza:
100%

Szerintem is esélytelen a dolog. Védekezéssel,úgy hogy nem is történt baleset...semmi esélye nem volt a spermiumoknak a hüvelybe jutni.

A menstruáció enyhe rendszertelensége fiatalabb korban(feltételezem,hogy az vagy)teljesen normális.

Szerintem nyugodj meg,esetleg tesztelj egyet,hogy magadat megnyugtasd,azonnal meg fog jönni. :)

tegnapelőtt 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mit csinaljak hogy megjojjon?
tegnapelőtt 12:03
 5/8 A kérdező kommentje:
Maskor a tornazas segit es a forro furdo is de most egyik sem hozza meg
tegnapelőtt 12:03
 6/8 anonim válasza:

Semmit ne csinálj,ne pörögj rajta. Majd meg fog jönni,most ez ilyen.

Az éppen alakuló, sőt még a kifejlett női test is nagyon bonyolult,nem mindennek lehet meghatározni az okát laikusként, orvosi műszerek nélkül. 😄

Nekem volt régen,hogy kimaradt egy hónap is,pedig alapvetően rendszeres volt. Én vettem egy tesztet ilyenkor és másnapra már úgy keltem szinte,hogy megjött.

Kicsit érezd és lásd reálisan,hogy teljesen kizárt ez a feltevés amire gondolsz..

tegnapelőtt 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2-es: de ha terhes vagy akkor jobb ha minél hamarabb kiderül. Ha nem vagy terhes meg fog jönni a megkönnyebbüléstől - valószínűleg, de előfordulhat késés/kimaradás néha, főleg ilyen fiatalon.


Ezt viszont nem értem: "mindig benne van a cucc (a baratom szerint)" - te nem látod a farkát/óvszert, amikor kihúzza vagy mi? Nem hiszed el hogy benne van a cucc? Ha szétszakad az óvszer akkor az nagyon látványos.

tegnap 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Dee elhiszem, viszont en nem mindig nezem ugy meg es nem is emlekszek ugy ra, foleg ha izgulok olyankor minden mashogy jut eszembe 😅
tegnap 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!