Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire nagy az esélye a...

Mennyire nagy az esélye a terhességre?

Figyelt kérdés

Szexeltünk a párommal az elmúlt napokban folyamatosan és sajnos a héten termékeny napjaim voltak,ma meg belém élvezett,de kimostam magam!

Viszont peteérésem csak holnap lesz,elvileg nem tudom mert nem pontos a ciklusom!

24 vagyok még nem szeretnénk gyereket!

Csak figyelem a ciklusom mert majd szeretnénk de nem most!

Köszönöm


jún. 26. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Rossz hírem van, akkor védekezni kellett volna.

Ezt a "kimostam magam" szöveget ugye te se gondoltad komolyan?! A biosz könyvedben láttál ilyet a védekezési módoknál? Azt jobban elhinném, hogy 14 éves vagy, csak úgy nem tudtál regisztrálni.

jún. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon nagy azbm esélyed. 90% fölé tenném. Pláne, hogy gumi nélkül dugtatok egyfolytában. Bele sem kell élvezni, hogy gyerek legyen, mert az előváladék is tartalmazhat spermiumot. Nincs pénz gumira? Csak mert a gyerek sokkal drágább lesz.
tegnapelőtt 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Nagy az esély. Sürgősen írass fel esemény utána tablettát, hátha megelőzhető még a terhesség.

A kimosás nem védekezés. Ha nem telik gumira, inkább ne szexeljetek.

tegnapelőtt 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon nagy az esély. Az okosok 25%-ot mondanak egészséges pároknál, de valójában több az. Ha én a termékeny napok egyikén védekezés nélkül voltam együtt a párommal, akár csak egyszer is, akkor minden alkalommal terhes lettem. Szóval nálam 100% volt a termékenységi ráta 😂 Hogy lehet ennyi eszetek, ha nem akartok gyereket?
tegnapelőtt 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!