Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dec27-én hagytam abba a...

Dec27-én hagytam abba a tablettaszedését. Utána többször is szeretkeztem párommal (mensi alatt is). Megjött rendesen. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Napok óta furán érzem magam, időnként fáj a hasam, a fejem, meg néha "húz" is, kék eret vettem észre a mellemen és elég sokat eszek! Nagyon örülnék neki hogy ilyen gyorsan összejött gyógyszer után.
2009. jan. 6. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a tabletta még véd pár hétig az abbahagyást követően, így nem valószínű... Ráadásul a peteérés (a többségnél!) a menstruáció kezdésétől számított 14. napon történik meg. Úgyhogy "elvileg" a peteérésed csak most következik a napokban. Most kell belehúzni apával! :) A tünetek utalhatnak rá, de tapasztalatból tudom, hogy a nagyon erős vágyak képesek fizikai tüneteket is produkálni, amik becsaphatnak... Tesztelni még korai lenne, de egy próbát megér. Ne aggódj, ha nem most, akkor a következő hónapban összejön! :) Sok sikert!
2009. jan. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a hormonjaid most fognak helyre állni.

A fogamzásgátlás alatt valószínű, hogy nem volt peteérésed, így nem érezhetted a tüneteit sem.

Kicsi a valószínűsége(az orvosok szerint), hogy rögtön az első hónapban teherbe essél. De nem szabad feladni.

Nekem az első a baba a tabletta elhagyása után a második hónapban rögtön összejött.

A dokim először azt mondta amikor felhívtam, hogy ne aggódjak ha késik, mert időbe telik mire fogamzásgátló nélkül is rendeződik a ciklusom.

Már 8 hetes terhes voltam, amikor először teszteltem.

Úgyhogy MINDENT BELE!!

2009. jan. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!