Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell terhességi tesztet...

Hogyan kell terhességi tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ciki, de még sose csináltam, illetve majdnem minden teszt máshogy működik. Azt tudom hogy rá kell pisilni, de hogyan? :) illetve mennyire megbízható a legtöbb? Van olyan márka ami nem az? Mikor érdemes csinálni?

jún. 19. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Veszel tesztet és rá lesz írva, hogyan kell használni.
jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Van amelyiket bele kell a vizeletbe mártani, másikat le kell pisilni, de azok nagy részét is bele lehet mártani. A lényeg, hogy ne kapjon több vizeletet, mint amit a leírása mond, aztán van egy max csík rakta, arra is muszáj figyelni, és a leírásban található időintervallumban kell az eredményt leolvasni, később nem lehet.

Nem bonyolult, csak olvasd el a leírását.

Mind jó teszt, főleg, ha késik a menzeszed és nem akarod aktus után pár nappal használni, utóbbi esetben egyik sem mutat semmit.

jún. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyikre rá van írva
jún. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a tapasztalatom így közel 100 teszt elvégzése után, hogy nem kell stopperrel méregetni.


Mindegy melyik fajtát veszed, ha késik a mensid. Mindegyiket sokkal könnyebb használni, ha belepisilsz egy edénybe, és mártod.


Mártogatásnál arra kell figyelni, hogy nem szabad az egész tesztet beletenni. Mindegyiken ott a nyilacska, hogy meddig márthatod.


Stopper nem kell, amint meglátod a fehér részen, hogy elszíneződik és kúszik fel a vizelet, ki is veheted, különben szétázik. Utána vársz 5 percet és leolvasod. 10 perc után a legtöbb teszt nem értékelhető. 10 perctől gyakran jelenhet meg rajta egy csík, de azt ilyenkor nem lehet pozitívnak nevezni.


Viszont a pozitív teszt mindig az marad, tehát nem tűnik el a csík.



Én egyébként a Rossmannos facelle tesztet szeretem, a mártogatósat. Olcsó és, pozitív esetén is egyértelmű még halványan is.


De ha már késik a mensi...a leggagyibb teszt is kimutatja.

jún. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4-es nagyon jókat írt, csak annyit szeretnék hozzátenni, hogy carte d'or-os vagy hasonló méretű fagyis dobozt könnyű magad alá tartani, nem kell kínlódni azzal, hogy mellémegy vagy ilyesmi, és még annyi, hogy egy teszt nem teszt, csinálj kettőt a biztonság kedvéért (azért is megéri kettőt venni, mert nagyon ritkán előfordul, hogy nem jelenik meg a kontroll csík sem, tehát rossz a teszt)
jún. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az összes teszt mártogatható, így ha az neked könnyebbség akkor műanyag pohár és megnézed a betegtájékoztatóban, hogy meddig ajánlatos a vizeletbe tartani a tesztet és kész. :)
szept. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!