Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány db terhességi tesztet...

Hány db terhességi tesztet kell csinálni?

Figyelt kérdés
Tegnap egyértelműen pozitív lett a tesztem a dokit holnap hívom, a kérdés az hogy szükséges csinálni még tesztet vagy teljesen felesleges?

jún. 2. 10:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyet
jún. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Elég az az egy. Szerintem nem normális aki halomra csinálja a teszteket és a végén egy idegroncs.

Neked pozitív lett, innentől drukkolunk, hogy rendben legyen minden. A többit majd az orvosod mondja.

jún. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha azt az egyet a napokkal a várható menstruáció előtt csináltad és napfénynél, ha ha 65fokos szögben tartod, hunyorogva TE látsz egy 2.csíkot, akkor csinálj még. Megfelelő időben elvégzett, egyértelmű pozitív teszt esetén elég egy is.

A dokit hívhatod, de legalább 2-3 hét múlvára kérj időpontot.

jún. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

6 nappal a kimaradt menzi után csináltam

[link]

jún. 2. 10:58
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges többet
jún. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez egyértelmű és időben is vagy. Fölösleges többet. 2 hét múlva már mehetsz dokihoz. (Mármint előbb is mehetsz, nem kell hozzá az engedélyem😂 Csak akkor már valószínűleg szívhang is lesz.)

Gratulálok!

jún. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, csak ideges vagyok egy kicsit,várni kelett erre a babára 2 évet, és ami "tünetem" volt idáig, az szinte elmúlt és ez is rá tesz egy lapáttal
jún. 2. 11:06
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#7! Nyugi, ilyenkor még nem is kell lenni tünetnek. Nekem később se volt. Én is végig paráztam, mert vetélésem volt előtte és most is végig véreztem az 1.trimesztert. Amíg nincs erős görcs, vagy vérzés, ne félj. Ha van, ügyelet azonnal. Az enyém is halál nyugodtan gubbasztott ott, amíg én hülyére idegeskedtem magam. Most meg itt ficánkol.

#3,6

jún. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi tüneteid majd ezután fognak még csak következni. De az sem törvényszerű. Van akinek semmi sincs. Ezen kár idegeskedni. A tünetek jönnek mennek.
jún. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

En csak azert csinaltam tobbet, mert “meg akartam elni az elmenyt”.

Egy gyereket tervezunk, pozitiv tesztet tobbet nem fogok latni, igy vettem vagy 6 kulonbozo fajtat es megcsinaltam oket, szimplan szorakozasbol.


Amugy nyilvan egy is eleg, de torveny nem tiltja, hogy vegyel tobbet :D

jún. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!