Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Apr.-ban menstruáltam utoljára, előtte is rendszertelen volt) múltheten elmentem dokihoz, aki pco-t állapított meg, 15mm megvastagodott mehnyalkahartyat. Azt mondta terhesseget nem tudja kizarni, pedig 2 tesztem is negatív, es csak áprilisban voltam a párommal együtt. (ennyi idő alatt a teszt is pozi lenne es az uh-n is lehetne latni nem?) Gondolom akkor terhesség kizarva. Norcolutot írt fel.

Köszi a válaszokat.



jún. 18. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Igen, kizárva. Május közepei fogantatásból volt ma egy 7 mm-es élő embrióm UH-n.
jún. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagy terhes, ha a teszt a napokban negatív (és nem májusi tesztről beszélünk), hiszen április óta nem voltatok együtt.


Az orvos óvatosságból fogalmazott így, hogy nem tudja kizárni, sok orvos nem veszi készpénznek, amit a páciens mond, például hogy 2 hónapja nem volt együttlét, ez van, sok orvos óvatos inkább.


Első neked gratula :)

jún. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első neked gratula, köszi mindenkinek a válaszokat, Nem hiszem, hogy csinalok további tesztet. Ma fejeztem be a norcolutot, várom a mensit.
jún. 18. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!