Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van bármennyi esély a terhessé...

Van bármennyi esély a terhességre így?

Figyelt kérdés
2,5 éve szedek fogamzásgátlót emelett mindig megszakítást is alkalmazunk. 1 hete váltottam fogamzásgátlót, azt szedem is rendszeresen csak úgy mint az elmúlt években. Előző gyógyszer szünete 4.napján kezdtem el az újat ( az orvos azt mondta a rendes szünet után elég elkezdeni de a tákékoztató szerint előző gyógyszer utolsó levelének végével így amint megkaptam a receptet kiváltottam és kezdtem független attól hogy ez már a "menstruáció" alatt volt. 6.napon lefeküdtünk és most előszőr nem a hasamra/ derekamra élvezett a párom hanem a fenekemre és éreztem ahogy lefolyt a vaginámra. Rögtön mentem fürdeni leverettem magamról stb. De hát nyilván érintezett velem így a sperma. Van esély a terhességre?

jún. 13. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy terhességhez a spermának nem veled, hanem petesejttel kell érintkeznie?!
jún. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló azért van hogy ne legyél terhes és beléd is élvezhet, akkor sem leszel, így meg fóleg nem leszel
jún. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.válaszoló : tisztában vagyok vele. A "velem" arra vonatkozott hogy a hüvelyhez*-hüvely bemenetével érintkezett.

2.válaszoló: A bizonytalanságom oka annyi volt hogy még is csak gyógyszert váltottam úgy udom kell pár hét míg a szerezet átáll az új gyógyszerre. Illetve mert volt pár mentes nap így. Illetve a váltás oka is az volt hogy ennyi év után is borzalmasan erős vérzésem volt, erős görcseim stb így felmerült hogy nem megfelelő amit eddig szedtem.

jún. 13. 14:59
 4/6 anonim ***** válasza:

A hüvelybemenetnél nem sok petesejt van.

Szinte semmi esélyed sincs a terhességre.

jún. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
A tablette mellett használjatok még óvszert, női óvszert, spirált, spermicidet, pesszáriumot egyszerre és h biztos legyen még naptár módszert is alkalmazzátok. És ezek mellett is csak inkább ujjazon téged. Talán így már nem fogsz hülyeségeket kérdezni és parázni.
jún. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvileg 1 hét után már van hatása az uj gyógyszernek
jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!