Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi az esèly rà?

Szerintetek mennyi az esèly rà?

Figyelt kérdés

Decemberben született kèt gyönyörű babàm.Lombik segìtsègèvel fogantak,mert a fèrjem eredmènyei nagyon rosszak voltak,a spermài 67%-a nem mozgott ès a maradèk spermài is lassùak voltak, csak lombikkal sikerülhet,azt mondta Dr nő.Előtte 3 èvig pròbàlkoztunk ès nem jött össze ès ezèrt mentünk lombikozni.Szülès utàn kb 2 hònappal meg is jött a menszim,eddig volt olyan ,hogy 25 ès 27 napos ciklus,de most 29

-en vagyok ès semmi jelèt nem làtom,hogy megakarna jönni.Tudom ez mèg csak 2 nap eltèrès,de màr az app is mondja nekem,hogy csinàljak holnap egy tesztet,kicsit frusztràlò🤦‍♀️😅Kihùzàsos mòdszerrel vèdekezünk,anno is azzal vèdekeztünk ès nem kett baj,pedig ,akkor mèg nem voltak rosszak fèrjem eredmènyei🤷‍♀️Nem ment belèm enyszer se ès nem hinnèm,hogy magàtòl helyreàllt volna a nemzőkèpessège.Szerintetek ilyen rossz eredmènnyel elővàladèktòl is teherbeeshettem?Mondom eddig 3 èvig hiàba ment belèm 2-3 naponta pròbàlkozàsnàl,akkor sem estem teherbe.Lehet tènyleg tùl gondolom ezt a pàr nap kèsèst.Lehet a melegtől,az időjàràstòl kèsik?Vagy stressz a babàk miatt?(szerdàn,csütörtökön,pènteken egyedül voltam velük(egyèbkènt szüleim besegìtenek màskor) ès nagyon kifàrasztottak,mert 5 ès fèl hònaposak ès sokat vannak fent+hisztisek is,szòval nagyon kreatìvkodnom kellett,hogy lefoglaljam őket) Minden nap edzek este ès ki is szoktam fulladni a meleg miatt,lehet hogy a tùlhajtàs miatt?

Köszönöm a vàlaszokat!



#Menszi kèsès
jún. 10. 15:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Bármitől lehet, de mondjuk ezerszer okosabb volna tesztelni, mint Gyakorin megszavaztatni...
jún. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Sok a rizsa a semmirol.

Tesztelj konyorgom es kiderul :D

jún. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az lenne a legegyszerűbb,de nem merek😅🤦‍♀️Csak èrdekeltek volna màsok tapasztalatai😅
jún. 10. 15:58
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nem védekeztetek. Lehetsz terhes, tesztelj.
jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Mégiscsak jobb, hogy sosem leszek miniszterelnök - én az ilyeneket automatikusan sterilizáltatnám, aztán meg ülnénk itt egy üres országban.
jún. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De mèg ìgy is,hogy semmi esèly a termèszetes fogantatàsra?A doki szerint legalàbbis,meg az a sok ènynyi pròbàlkozàs ès semmi,most meg ugye nem is èlvez belèm🤷‍♀️Mindegy hàt lehet,hogy tùlgondolom..Majd pàr napom belül csinàlok egy tesztet,ha nem jön meg.
jún. 10. 16:12
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk? 2 nap késés semmi. De pl.barátnőm férjének is ilyen sz@r eredményei voltak. Vagy 7 év alatt nem jött a 3.gyerek az alatt 1 kémiai terhessége volt. Aztán lombik előtt spontán terhes lett🤷🏼‍♀️1 jó spermium is betalálhat, csak kisebb az esélye.
jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Èrtem,de gondolom a baràtnődbe beleèlvezett a fèrje ès ez nàlunk nem volt meg,ezèrt is lenne furcsa,hogy ilyen rossz eredmènnyel elővàladèktòl teherbeestem volna.
jún. 10. 16:34
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk en ikrek utan meg akkoris dupla gumit huznek, ha olyan szinten nem lehetnek terhes, hogy meg mehem se lenne 🤣

Igy meg plane!!

Jo nem vagyunk egyformak, de en egy gyerekkel is totalisan le vagyok mar merulve, el nem tudom kepzelni milyen kettovel.

jún. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

#8! Igen, ahogy az azt megelőző 7 évben is. Addig mégse történt semmi. Ezt a rossz eredményre írtam. Nincsen olyan rossz eredmény, amitől lehetetlen lenne. Még akinek egyetlen élő spermiumot se találtak a mintájában, előfordulhat, hogy egyszer valamikor lesz egy és az elég is lehet.

#7

jún. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!