Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szexeltünk a barátommal majd...

Szexeltünk a barátommal majd aktus után kb 10 perc mulva akart még egy menetet.Lehetek úgy terhes,hogy elsőre elélvezett(nem belém)majd utána másodjára is visszatette?

Figyelt kérdés

jún. 10. 14:11
1 2
 11/12 anonim válasza:
Igen.
jún. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Esély az mindig van, de ha ezt csak egyszer vagy párszor csináljátok, marha nehéz pont akkor együtt lenni, megszakítással teherbe esni, amikor épp termékeny vagy.

Igaz, az én páromnak és nekem mindegy már a baba kérdés, de aktívan nem akarunk így néha mi is megszakítással szeretkezünk, több körön àt is akar. Ez többször megesett termékeny napjaimon is, mert olyankor extrán kívánós vagyok...


Ezzel nem azt mondom, hogy ez a módszer jó, mert nem, de akkor is kisebb esélye van, mint egy teljes ejakulációnak. Ilyen miatt vettem be esemenyutánit egyszer.

jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!