Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most volt ovulációm? Akkor...

Most volt ovulációm? Akkor lecsúsztunk?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 30. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért próbálkozzatok, sosem lehet tudni! De tényleg!
2010. okt. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de totál zárt a méhszájam, és nagyon fenn van. akkor most nem lehetett. Már totál össze vagyok keveredve. Ez most egy nagyon rossz görbe?!
2010. okt. 30. 09:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik hogy nem volt peteérésed ebben a ciklusban. Mindig ugyanabban az időben mérted? Hátha most volt mégis a ciklus végén, akkor előtte egy nappal voltatok együtt, szóval nem esélytelen, de nem hinném, hogy ovu lett volna. Nem akarlak lelombozni, de olyan cikkcakkos semmilyen ez a görbe. Ez az első alkalom, hogy hőmérőztél? Vagy ha nem, akkor a korábbiak szebbek voltak? Lehetett látni, sejteni belőle, hogy mikor volt az ovud?
2010. okt. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem ez az első. Az előző gyönyörű szép volt. Leugrott 36,5-re aztán fel ment 37,0-37,1- és szépen maradt is. A menszi napján esett le 36,6-ra. Elkeserítő. Már arra gondoltam, hogy rossz a hőmérőm. Ilyen nincs. Eddig ilyen nem volt. Most pedig nagyon belehúztunk. És pont most nincs pé? Ez a sors fintora :(
2010. okt. 30. 09:36
 5/8 A kérdező kommentje:
Már 2,5 éve küzdünk.
2010. okt. 30. 09:37
 6/8 A kérdező kommentje:
Előző ciklusban is a menszi előtt 1 héttel volt ovu.
2010. okt. 30. 09:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Vannak olyan hónapok néha, hogy kimarad a peteérés. Voltatok kivizsgáláson ennyi sikertelen idő után? Mindent rendben találtak?

Ne keseredj el, amíg nem jön meg, van remény. Ha nem most, akkor ott a következő hónap. Ha minden rendben van veletek, akkor össze kell jönnie! Csak próbáljatok nem rágörcsölni, kicsit felengedni.

2010. okt. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hormon vizsgálat, spermavizsgálat volt. az rendben volt mindegyik. sajnos a kaálit halogatjuk. már kétszer is eldöntöttük, hogy megyünk, de sajnos az anyagiak nem engedik. :(

úgy döntöttünk hogy próbálkozunk. belehúzunk most.

sajnos rettenetesen rossz érzéssel tölt el, hogy a környezetemben lévők sorra szülnek. én meg itt vagyok ...


De bízok. Csodák vannak. hátha rossz volt a hőmérő.

Most nagyon bízok.

2010. okt. 30. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!