Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az oka, miért vérzek? A...

Mi az oka, miért vérzek? A 21. napon peteérés (ovulációs teszt pozitív), együtt voltunk, aztán

Figyelt kérdés

A 21. napon peteérés (ovulációs teszt pozitív), együtt voltunk, aztán most a 27. napon úgy vérzek, mintha a menzesz első napja lenne.


A ciklusam 35 vagy 35 pluszosak szoktak lenni.



jún. 5. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy robot, most rövidebb a ciklusod.
jún. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha 21.napon volt pozi a teszt, inkább 22.nap az ovu. Az 5 nap.

Nagyon kevés.

Vagy nem vetted észre félidőben az ovut és most a közelgő mensi miatt ment fel az lh, vagy igazából bármi lehet.

Most 10 nap körül kezdj el tesztelni, aztán majd meglátod megjön vagy nem. Ha a kövi hónap is fura, érdemes elmenni dokihoz hormonokat nézni.

jún. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Jajj hat biztos beagyzaodas!!!


Gondolom ezt akartad olvasni. 😅

jún. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves hármas!


Nem, nem azt akartam. Hanem azért raktam fel a kérdést, hátha velem egy cipőben jár/járt valaki, és tudna tanácsot/tippet adni, hogy mi lehet ilyenkor a probléma.

Voltam már korábban is nőgyógyásznál, de semmi konkrétumot nem mondott, aztán kerestem más dokit, konkrétat ő sem mondott, de legalább kedves volt. Jah, és magánorvosok.

Egyébként nem illik ilyenen gúnyolódni, mert nem tudhatok, mióta vágyik gyermekre az illető, miken ment keresztül. Például én is túl vagyok egy spontán vetélésen, és most ismét el vagyok keseredve a vérzéstől…

jún. 5. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:
7%
Én is túl vagyok egy missed abon aztán mégsem bolondultam meg
jún. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!