Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esemény utáni tabletta mennyir...

Esemény utáni tabletta mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtt 1 héttel vagyok, kiszakadt az óvszer, de még azelőtt, hogy a barátom elélvezett volna, viszont előváladék az volt bőven. Nyilván a gyógyszer kellemetlen hatásai mindenképpen kevésbé rosszak, mint egy nem kívánt terhesség. De aki vett már be, ti mit tapasztaltatok utána? Voltak komolyabb rosszullétek a gyógyszertől?
jún. 3. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer vettem be, semmi nem történt, csak szültem 9 hónap múlva...
jún. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gondom nem volt utana. De igazabol nem nagyon erdekeltek a mellekhatasok, csak kiszakadt az ovszer es nagyon nem akartam teherbe esni akkor.

Ezert akarmit beszedtem volna a vilagon meg ezen kivul is, csak oldja meg a gondom.


Amugy nem rosszulletet okoz altalaban, hanem inkabb verezgetest, felboritjatja a ciklust 1-2 honapig. De nekem ez se volt.

jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az egyik barátnőm is… pedig aktus után 4 órával bevette így nem tudom érdemes-e, mert annyira mondják, hogy tönkreteszi a szervezetet.
jún. 3. 19:54
 4/12 anonim válasza:
100%
Szia! Én múlt hónapban kellett bemegyek sajnos egyet, mellékhatásai nem voltak ,azon kívül hogy borzasztó érzékeny voltam egyik percben zokogni akartam a másikban pedig ideges voltam nagyon. Nekem pecsételő vérzésem sem volt és barnás folyás sem.Nekünk a baleset 2 nappal a menstruáció előtt történt kábé 18 órával baleset után vettem be 72 órás tablettát.Megjótt de késett 3 napot. Most kellene újra megjöjjön ma de még semmi úgyhogy most én is idegeskedek de azzal nyugtatom magam hogy erős gyógyszer és akár hónapokra is összezavarhatja a menstruációt.
jún. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

😅 Huh, a szervezetet nem teszi tönkre, ekkora butaságot hogy is lehet leírni!?

A ciklust boríthatja fel egy időre.

Es igen, lehet hatástalan, de ez enne van szépen magyarul a betegtájékoztatóban.

jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jópár éve vettem be, nem volt semmi mellékhatása, terhes sem lettem. Inkább ez, mint egy abortusz vagy egy gyerek.
jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha pont peteereskor volt a baleset, akkor valoban nem biztos, hogy hat.


Nem teszi tonkre a szervezetet, nem kell butasagokat allitani. Atmenetileg megborithatja a ciklust, ennyi.


Most a te helyzetedben egyebkent meg lehet valoban felesleges, mert elmeletileg mar volt peteeresed (ha a ciklusod pontos) es el se elvezett. De nyilvan most ki mondhatja biztosra, hogy ne vedd be, mert egyebkent se leszel terhes?

En nem mondom, nem vallalok felelosseget…:D

jún. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Hagyjuk már ezt a hülyeséget. Csak egy nagy adag progeszteron, semmi bajod nem lesz tőle. Max kicsit előbb/később jön be, pár hónapig bezavar a ciklusba, ennyi. Inkább ez, mint egy terhesség. De azért a ciánkapszulától messze van ám....
jún. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
6 éven belül kétszer vettem be, és egyik alkalommal sem volt semmilyen mellékhatás. Még a menstruációm is rendesen 27 napra jött meg.
jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

35 éves vagyok. Egyszer kellett bevennem, a mai napig nem értem hogyan szakadt ki a gumi.

Semmi mellékhatása nem volt

jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!