Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet megállapítani a...

Hogyan lehet megállapítani a felelősséget ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A lány lovagol a fiún, a fiú szól, hogy közel van az ejakuláció. A lány tovább lovagol, a fiú élvezés előtt közvetlenül is szól, de a lány folytatja - a fiú elélvez a lányba.


Kit terhel a felelősség?



máj. 31. 12:32
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Itt mindenki olyan undok. Biztos mindenki nő!
máj. 31. 13:27
 22/35 anonim ***** válasza:
66%

Amúgy ez szándékosan provokatív kérdés, ugye? :D

Egyébként elméletileg a csaj valamivel sárosabb, mert ha nem terveztek gyereket (a kérdésből ítélve nem), akkor időben abba kellett volna hagyni… De ártatlan nincs, mindketten hibásak, ahogy előttem is írták, mert a fiú sem védekezett sehogy.

Gyakorlatilag meg tök mindegy ilyen esetben ki hibás, meg kevésbé hibás, mert ha gyerek születik, azért mindkét szülőé a felelősség!

máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
95%
Talán illett volna gumit húzni🤷🏻‍♀️
máj. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
🤣🤣🤣
máj. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
96%
Most ha azt mondjuk a gonosz lány a hibás akkor neked jobb lesz? Ugye tudod, hogy ez soha senkit nem fog érdekelni. Ha terhes lesz megtartja, perkàlhatsz jó pár évig. A lány hülye ez nem vitás, de ez téged nem ment fel...
máj. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem akar gyereket tegyen ellene, tök mindegy férfi vagy nő.
máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
58%

#21!Majd kérd meg a bírót, hogy legyen kedvesebb😁

Egyébként meg mindig az a hibás, aki nem akar gyereket és ennek ellenére nem védekezik. A kérdésből ítélve tehát, te biztos hibás vagy. A lányt nem tudjuk. Attól függ, akart-e gyereket.

Amúgy én voltam így. Akartam gyereket, a pasi nem. Mindig azt mondtam, védekezzen az, aki nem akar. Engem nem érdekel a módja, úgy védekezik, ahogy akar, de én részemről nem fogok.

Ugyanakkor, amikor a pasi lovaglást akart, abba nem mentem bele, pont ezért, mert túl rendes voltam 😁 Ő a megszakítást választotta. Hát, én holt biztos, hogy nem szakítanám meg, mert mi is motiválna? Miért szúrnék ki magammal duplán is? Nem is akarom abbahagyni a cél előtt, meg terhesség ellen se akarok tenni, hisz akarok gyereket. De mondom, ez az én jófejségemen múlt, mert simán belemehettem volna, és terhesség esetén ő le lenne a hibás, mivel nem akart gyereket és nem tett ellene.

máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
61%

#27


Azért neked is jár a taps... 😅


"Miért szúrnék ki magammal duplán is?"

Kár, hogy csak arra nem gondolsz, a gyerekkel mennyire szúrsz ki, ha felcsináltatod magad egy gyökérrel, aki soha a gyerek felé sem fog nézni.


Az ilyenek miatt általánosítanak sokan a nőkkel kapcsolatban :(

máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
56%

#28! Szövegértés hol van? Mondom nem lovagoltam, mert nem lett volna motivációm abbahagyni. Tehát ha úgy tetszik, tettem azért hogy ne legyen gyerek, annak ellenére, hogy én akartam. Még mit kellene tennem? Jó, hogy nem már ahelyett is én védekezzek aki nem akar gyereket🙄

(Off: Nem tartom akkora problémának, ha egy gyökér nem néz a gyerek felé🤣 De amúgy én gyökerekkel nem szoktam lefeküdni. Most magadból indultál ki?)

máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy férfi nem akar gyereket, gumit húz, vagy elkötteti magát. Ha egy nő nem akar gyereket, gyógyszert szed/spirált használ, vagy elkötteti magát. Ez ilyen egyszerű, a felelősség egyéni.
máj. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!