Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet megállapítani a...

Hogyan lehet megállapítani a felelősséget ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A lány lovagol a fiún, a fiú szól, hogy közel van az ejakuláció. A lány tovább lovagol, a fiú élvezés előtt közvetlenül is szól, de a lány folytatja - a fiú elélvez a lányba.


Kit terhel a felelősség?



máj. 31. 12:32
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem tud!

Ha érzi hogy elmegy, fogja és ledobja magáról. Ha a szép szó nem segít...

máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Na, hát akkor mégis mozgásképtelen. Valamiért az én párjaim ott is képesek voltak megmozdulni...
máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
96%
Ezért (is)kell gumit húzni.Mi a kérdés?Leírtuk,a megszakítás egyébként sem védekezés.Felelősek vagytok mindketten.De hogy manapság sincs ennyi eszetek se,mikor ezer féle módon lehet rendesen védekezni...hát,csak azt remélem,hogy az én gyerekem nem lesz ekkora hülye.Mondjuk én rendesen elmondtam mindkettőnek mindent,és nyugodtan kérdezhet is bármikor,és azt is tudja hol van itthon az óvszer.Ugyanis mi felnőttek is használjuk 2 gyerek után is.Ha valaki nem akar gyereket,az védekezzen rendesen.
máj. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő hibás, mert a megszakítás nem védekezés. Ha a csaj nem enged, a fiúnak kell ledobnia magáról, nem nézni bambán, hogy mi történik. Az egyik akarta, a másik nem akadályozta meg, innentől ugyanolyan felelősség terheli mindkettőt.
máj. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
97%
Enyhe Bridgerton ihletetrséget érzek a kérdésben. 🤔 Csak az 1813-ban játszódik, azóta feltaláltak egy pár jobban működő fogamzásgátlási módszert.
máj. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Honnan jöttetek rá, hogy én vagyok a fiú?
máj. 31. 13:10
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlenek 😂😂😂
máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Ki gondolta volna azután,hogy mosdatod mint a Szerecseny.Jajj dehogy hibás,meg nem tud mit csinálni.Húzzál gumit,és imádkozz,hogy most megússzátok.Ha benne vagytok a 72 órában, akkor menjetek el nőgyógyászhoz,és írassatok esemény utánit.
máj. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim válasza:
27%
Egyszer pont ugyanígy jártam..
máj. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Full tök mindegy.

Amúgy hol szeretnéd bizonyítani az ártatlanságod? Mert most szólok, a bíróságot nem fogja érdekelni a gyerektartás megállapításakor🤭

máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!