Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek pozitív tesztek?

Ezek pozitív tesztek?

Figyelt kérdés

Látom hogy két vonal van de elbizonytalanodtam mert elég vékonyak a csíkok.10-es One Step tesztek.

A felső tegnap reggeli az alsó ma reggeli. Tegnapra-mára nem vártam.

[link]



máj. 31. 09:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
78%

Légyszi ezt ne csináld a saját érdekedben. Bele fog őrülni.

Mindig hallgass a saját, józan paraszti eszedre. Láttad hogy pozitív, láttad újra.

Azzal hogy a neten kutakodsz, kiírod, láthattad mennyi idióta ember , akik mekkora hülyeségeket írkáltak neked. Én már azt is elhiszem ha rossz indulatból mondtak ilyeneket neked. Céljukat elérték, elbizonytalanodtál, elhitted.

Máskor saját magadra hallgass.

Látszik hogy két csíkos. Innentől kezdve reménykedni kell, hogy minden rendben lesz. Nem kell több teszt, nem kell figyelgetni stb… csak legyél jól mentálisan( kerüld a hülyéket) és vigyázz magadra fizikailag. 8. Hét körül meg doki. Semmi más dolgod nincsen.

máj. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Tegnap este csináltam egy predit.

Ilyen lett.

[link]

jún. 3. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!