Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek pozitív tesztek?

Ezek pozitív tesztek?

Figyelt kérdés

Látom hogy két vonal van de elbizonytalanodtam mert elég vékonyak a csíkok.10-es One Step tesztek.

A felső tegnap reggeli az alsó ma reggeli. Tegnapra-mára nem vártam.

[link]



máj. 31. 09:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Elég pozitív mindkettő, igen
máj. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Egyértelműen igen.
máj. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az nem gond hogy ilyen vékonyak a csíkok? Remélhetőleg nincs akkora balszerencsém hogy kettő teszt is hibás lenne és azért vékony. De azért aggaszt hogy miért ilyen vékonyak.
máj. 31. 09:32
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
ehhez nem kellett volna közönségsegítség
máj. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Ezek egyáltalán nem vékony csikok....
máj. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Ezek szép pozitív tesztek
máj. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést mert egy "beszélgetős" poszt alatt írtam hogy pozitívat teszteltem de vékony a csík kértek képet és azt mondják hogy ez baj. Én már komolyan nem tudom mit gondoljak. Veszek majd egy másik fajtát az a biztos.
máj. 31. 11:06
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Ezek tényleg nem vékony csíkok.

Az más kérdés, hogy ez nem a legjobb minőségű teszt, de hogy terhességet mutat, az biztos...

De a régi Predin igazi hajszálvékony, alig látható csík volt sokszor, és az is pozitív volt, nekem legalábbis 🙂

(Ha esetleg emlékbe szeretnél eltenni egy "szép" pozitív tesztet, akkor a Rossmann sajátmárkás Facelle kazettás tesztjét ajánlom, azon szerintem biztos, hogy vastag és jó sötét csík lenne már ilyenkor 😀)

máj. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Én is így gondolom hogy ezek pozitív tesztek csak valamiért ilyen a csík valójában tényleg vékony ami erössen látszódik de körülötte ki rajzolódik halványan még a csík.
máj. 31. 13:35
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Igen, pont erre céloztam, mikor azt írtam, hogy nem túl jó minőségű a teszt, hogy szerintem csak egyenetlen a reagens eloszlása a tesztcsík helyén 🙂

De ha jól megnézzük, akkor halványan mellette is van még egy kis "maszat", szóval megvan a megfelelő vastagság 😀

máj. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!