Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasznàlt e valaki Slinda...

Tűri Zsuzsanna 2 kérdése:

Hasznàlt e valaki Slinda nevezetű fogamzásgátló tablettát. Ês,hogy melyik színnel kell kezdeni ês szünet nêlkül kell szedni? Most làtok ilyet elsőnek,idàig nem ilyet szedtem.

Figyelt kérdés
máj. 29. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A tájékoztatóban biztos le van írva hogy kell szedni.
máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Használtam. Én a betegtájékoztatóval kezdtem. Majd 4hónap után dobtam a kukába az egészet.
máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Ne bántsátok, lehet hogy még nem végezte el elégszer az első osztályt, így nem ismeri az összes betűt 🤣
máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor megjön, akkor kezdd el az első szemmel, ha jól emlékszem fehér. Van hozzá ilyen kis matrica napokkal azt ráragasztod és látod mindig melyik napi bogyó jön. Sajnos én ugyanúgy jártam, mint a kettes válaszoló, szinte folyamatosan véreztem tőle, így 4 hónap után abbahagytam.
máj. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!