Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki egyik partnertől...

Van aki egyik partnertől teherbe tudott esni, míg a másiktól nem?

Figyelt kérdés
Leírnátok a tapasztalatotokat, hogy kivel mennyi ideig próbálkoztatok és kivel sikerült. Illetve hány gyermeketek van.

máj. 29. 16:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Van egy ismerősöm, ezért vált el. Nyolc évig voltak házasok, minden kivizsgálás megvolt, egészségesek, mégsem sikerült a baba. A válás után mindkettőjüknek lett több gyereke is új partnertől.
máj. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

Szintén ismerős/szomszéd. 10 évig voltak házasok, próbálkoztak természetes úton, lombikkal belföldön, lombikkal külföldön. Ráment a házasságuk.


A nő a válás után 1 évvel találkozott egy férfival és mivel "meddő" volt nem védekeztek. Az első szexből gyerek lett :D


A férjének szintén összejött egy saját gyerek az új feleségével.


Mindkettejüknek 1 gyereke lett.

máj. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Két ilyen párt ismertem. Mindkettőnél sok sok év sikertelen próbálkozás, majd válás után új partnerrel viszonylag hamar jött a gyerek mindkét oldalról.
máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Jelen.

Párom az exét 4évig nem ejtette teherbe, nekünk az első hónapban sikerült.

Neki is hamar összejött az azóta férjétől.

máj. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Jelen. 8 évig semmi az akkori párommal. Azt gondoltam biztosan egészségügyi probléma lehet nálam, de nemtörődöm módon nem vizsgàltattam ki. A jelenlegi pàrommal 2 hónap után összejött a baba.
máj. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
27%
Engem inkább az érdekelne, hogyha valaki x évig együtt volt valakivel, nem jött össze a gyerek és írják, hogy az újjal 1-2 hónap után összejött a gyerek, azoknak nem volt rossz, hogy egy kb vadidegennek csináltak gyereket? Gondolom nem mindenki a 20 éves gyerekkori legjobb barátjával esett teherbe 1-2 hónap után.
máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

5 vagyok, nem értem a lepontozást a valóságot írtam le. Nem gyerekkori legjobb barát volt, de ismertük egymást 10éve , 31 éves voltam ő meg 32 mikor egy pár lettünk.

Ebben a korban már nem lett volna 8 évem valakire várni, utólag örülök neki, hogy így alakult. Exemnek azóta sincs párja sem, nem hogy gyereke.

máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

6-os. Mindenkinek a saját felelőssége, a saját döntése. Bizonyos kor után a nőknek nincs ideje megismerni már a férfit. Megpróbálják kihozni a helyzetből, amit tudnak. Egyébként sincs garancia rá, hogy házasságban/élettársi kapcsolatban nem hagyja ott a férfi a nőt, vagy nem gondolja meg magát a gyerekvállalásról X év után.

Szerintem túl sok mércét és elvárást is állítunk fel és úgy tűnik nem hagyjuk a biológiát érvényesülni... Lehet nem is lenne annyi meddő pár. Csak fontosabb a végzettség, munka, társadalmi helyzet, hogy mi a hobbijuk stb. Ez mind jó lehet egy jó kapcsolathoz, de gyermekáldáshoz nem. És valahogy mindenki egyértelműnek veszi, hogyha gyereket akar, csak nem kell védekeznie és csak lesz egyből. Aztán jön a meglepetés, hogy mégsem... Mett közben úgy tűnik sok más tényező is szerepet játszik.

máj. 29. 17:54
 9/20 anonim ***** válasza:
20%
Igen, jó lehet egy gyermekáldáshoz, de egy hosszútávú kapcsolathoz nem, ha később derül ki, hogy lelkileg nem illenek össze csak testileg. Szerencsétlen gyereket meg utána vagy leszarja az egyik szülő vagy dobálgatják egymás között egyik héten az egyikhez, másik héten a másikhoz. Azért, mert van egy kulcs meg van egy zár és beleillenek egymásba, nem kell rögtön felcsináltatni magát senkinek.
máj. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ha szétválnak a nőnek lehet új kapcsolata (aki akár még jó apja is lehet a gyereknek, sok ilyen van). Ha a biológiai apát amúgy sem érdekli, akkor ez szerintem rendben. Az a nő aki gyereket akar elsősorban, az valószínűleg nem fog mérlegelni ezen, hogy most milyen hosszú lesz az a kapcsolat.
máj. 29. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!