Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan működik a peteérést...

Hogyan működik a peteérést segítő gyógyszer Closty ?

Figyelt kérdés

Úgy értem előtte vérvétel csak elég ?

Vagy hogy megy?

Köszönöm


máj. 19. 22:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Haló senki nincs itt???
máj. 20. 14:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak a saját esetemből tudok kiindulni. Elsősorban meg kell állapítani, hogy van-e peteérés és/vagy tüszőrepedés. Ehhez ultrahangos vizsgálatok kellenek és vérvétel is fontos lehet. Ez alapján írja fel az orvos.
máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem!

Nyilván ezek a vizsgálatok lesznek!

Nem beszélve arról hogy kb 3 hónapja voltam dokinál rákszűrésen és akkor olyasmit írt le hogy bal ováriumba 18mm fuu nem tudom mi mindjárt leírom megkeresem

Peteérés nyilván van mivel az ovulációs teszt is kimutatta illetve azért van meg a menstruációm is!!

máj. 21. 16:57
 4/5 A kérdező kommentje:

Bal ováriumban 17mm primer folliculus

Endometrium 7 mm nem tudom mit jelentenek ezek?!

Mindez tavaly 10.04 volt

És azóta sincs baba

máj. 21. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első azt jelenti, hogy volt egy 17mmes tüsződ a bal petefészekben. A másik pedig, hogy 7 mm volt a méhnyálkahártyád.


Egyébként, ha kb fél éve próbálkoztok, akkor még nem biztos, hogy gond van. És amúgy lehet, hogy van peteérés, de nem biztos, hogy megreped, attól, hogy a teszt pozitívat jelez. Nekem is volt pozi, másnap negatív, és mégsem repedt meg sajnos.

máj. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!