Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikprogramban petesejt...

Lombikprogramban petesejt leszívást követő pár napban mennyire kell kímélni magadat?

Figyelt kérdés
Ugye beültetés után ágynyugalom, sok pihenés szükséges ami egyértelmű is...viszont a beültetés előtti pár napban petesejt leszívás után mennyire szabad sportolni, mozogni?

máj. 19. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Beültetetés után sem javasolnak ágynyugalmat….
máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

A leszívás után javasoltak ágynyugalmat mivel eleve altatásban csinálják a leszívást. Utána nem lehet vezetni kisérő kell stb. Van akit megvisel van akit nem. Én mondjuk rosszul is voltam én pihentem egy napot. A sportra nekem azt mondták nem ajánlott. Megjegyzem nem is tudtam volna a stimuláció nagyon kellemetlen volt számomra.

A beültetés után normális napi rutint javasoltak kivéve fizikailag megterhelő sport és nehéz fizikai munka. Meglátod majd hogy leszel az biztos ne maratont akarj futni vagy nehéz súlyokat emelni.

máj. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%

Nem igaz ez az ágy nyugalom. Nem attól függ a beültetés sikere hogy végig fekszel vagy nem. Ezt mindenki maga érzi.

Kímélő életmódot javasolnak. Lelassulni kicsit, nem most megváltani a világot és ugye a sportnak sem most van itt az ideje. De ebédet főzhetsz, kitakaríthatsz és még utazni is lehet nem befolyásol semmit.

Kímélni magadat de nem feküdni heteket.

máj. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a leszívás nem altatásban volt,de aznap itthon pihentem annyi kellett.

Másnap már nem de abba a pár napban még vártam a beültetésre semmi extrát nem csináltam.

máj. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!