Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hüvelyi ultrahang kimutatja a...

Hüvelyi ultrahang kimutatja a kb.3 hetes terhességet?

Figyelt kérdés
Ma voltam nődokinál. Csinált rákszűrést és hüvelyi ultrahangot. Ha terhes lennék, látná az ultrahangon? Nem csináltam még tesztet, meg is jött rendesen, de így is tartok tőle, hogy gond lehet. 10.-e környékén volt egy kis bibi az óvszerrel és félek, hogy teherbe estem, bár ennek semmi jele.
2009. jan. 5. 18:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és eredetileg fogamzásgátlót íratni mentem. Ezért holnap vérvételre is kell mennem.
2009. jan. 5. 18:34
 2/5 anonim ***** válasza:
3 hetes terhességet még nem mutat ki uh. esetleg megvastagodott méhfal. de ez sem olyan látványos még ennyi idősen.
2009. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megjött a menzeszed, akkor nem vagy terhes.
2009. jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kimutatja a petezsákot. Illetve kimutathatja, ha észreveszik. Én tudtam, hogy terhes vagyok, nem látott semmit, amikor szóltam neki, akkor mondta, hogy igen, van ott egy 6 mm-es petezsák (vagy szikhólyag, már nem is tudom hogyan "működik"). :) Lényeg, szerintem csinálj tesztet, hogy megnyugodj, de biztos, hogy nem vagy terhes.
2009. jan. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok. Még nem voltam 3 hetes egészen. :)
2009. jan. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!