Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan.24-én kell megjönnie és...

Jan.24-én kell megjönnie és nagyon fáj már most a hasam?

Figyelt kérdés
dec.24-én jött meg a mensim egy héttel elöbb mint kellett volna, a mensi alatt szeretkeztünk és 2* kiszakadt a gumi. furi érzésem van görcsöl az alhasam, kicsit fáj a mellem és ha nem eszek valamit megörülök egész nap csak ennék. szerintetek terhes vagyok?
2009. jan. 5. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem!!!!!!!!!Ugyan is ha valakinek nagyon görcsöl a hasa akkor megfog jönni!Tudom itt sokan monsfják hogy baba miatt is van menzis érzés . de görcsölni csak akkor görcsöl általában ha már megindult a vérzés.vagy megfog indulni
2009. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod de hogy lehet az hogy megint megjön amikor kb.1,5 hete múlt el vagy vannak csodák? akkor szerinted tuti nem vagyok terhes. Egyébként ugy görcsölök mint mikor megfog jönni.
2009. jan. 5. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehetsz terhes, ha a görcsök nem múlnak el egy-két napon belül, menj el orvoshoz, mert bármi lehet.
2009. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem dec. 23.-án volt meg utoljára. Nekem is fáj a hasam, van mikor annyira, hogy mikor megyek fogom. Nem vagy terhes, peteérésed lesz, nekem jan. 8. elméletileg, (30 napos ciklusnál) neked attól függ hány napos átlagosan a ciklusod, ha írsz megmondom. De ez kb. 5 napig is fájhat, mikor mennyire. Érzékenyebb vagy a peteérésre és a környéki időre. Ha babát akartok, akkor most kell gyakorolni.
2009. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szia köszönöm válaszod 28,30 naponként van mensim honnan tudom hány nap múlva lesz peteérésem?vagy mikor van.
2009. jan. 6. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!