Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit mutat ez a hőgörbe?...

Mit mutat ez a hőgörbe? Használja valaki a urbia.de-t?

Figyelt kérdés

[link]


Idáig a ciklus.hu-n vezettem, de kíváncsiságból kitöltöttem ezen az oldalon is, mert jobbakat hallottam róla. Viszont teljesen máshová tette a PÉ-t, mint a ciklus.hu(dec. 25-ére tette). És nem értem miért ilyen hosszúra tervezi a ciklusom. Be van jelölve, mikor kéne megjönnie, de a ma-holnap helyett 14-ére tette.

Észrevétel?


2009. jan. 5. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
ezel sztem nem sokat érnek...hanem figyled folyásod s hőérő egyben az a tuti
2009. jan. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is használom mindkettőt, de mivel nem szabályos a ciklusom, ezért az előrejelzők nem érnek túl sokat... Az urbia a hőingadozást figyeli szerintem elsősorban, nekem is a nagy leesés utáni emelkedéshez tette a PÉ-t, és az onnan számított 14. napra a mensit. Nem jött meg azóta, de ez más kérdés sajna. :-(
2009. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak: akkor már értem az urbia működését asszem :)

nekem se túl szabályos, volt egy hónap, mikor megvolt 20 napig, aztán a következő hónapban meg se jött, de ez kivétel szerencsére. A rendes ciklusaim 26-29 nap között mozognak, de inkább a 29 nap a reális.

2009. jan. 5. 16:08
 4/5 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak:

igen, figyelem a folyásom is, de az ist is furcsállom.

Mint amint a diagrammon is látszik, majdnem minden nap krémes, és tojásfehérje se egyszer van egy hónapban.

Még kezdő vagyok ilyen figyelés téren, de azért próbálkozom, mert nagyon vágyunk babára...

2009. jan. 5. 16:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem pedig ha megjön, akkor a napokban jön meg, nem 14-én. Én úgy gondolom, hogy a peteérésnek nem muszáj 14 nappal a következő menzesz előtt lenni. Egyébként én a fertilityfriend.com-ot használom, ui nekem a ciklus.hu számolta csúnyán el a peteérésemet... CSAK hő alapján, és bizony, eltolta volna jól a menzeszem idejét is, a saját feje alapján. Na de akkor helyben rájöttem, mi a bibi, és áttértem az angol nyelvűre. Szerintem is a peteérésed 25-én volt :-)
2009. jan. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!