Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Október 7-10-ig volt mensim....

Október 7-10-ig volt mensim. Ha megfogant a baba, mit érezhetek már?

Figyelt kérdés
fáradtság és szédülés illetve petefészek,alhas fájdalmam lehet?
2010. okt. 27. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

3 terhesség és két szülés után én tapasztalatból azt mondom, hogy ennyire korai időben még nincsenek terhességre utaló jelek.


Az első jel ami biztosan babára utal a nem várt mensi napjaiban kezdődő cicifájdalom, ciciérzékenység, mely más, sokkal intenzívebb mint a normális mensi előtti feszülés.


Várj még egy keveset, aztán az elmaradt mensi után 2-3 nappal már tesztelhetsz reggeli pisiből.


Szurkolok neked!!!

2010. okt. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem gondolok babára csak fura ez a fáradtság meg a szédülés.Viszont 5-én volt nagyon halvány tesztem.Majd megjött és nem foglalkoztam vele.Előtte 2teszt nega lett.
2010. okt. 27. 19:40
 3/7 anonim ***** válasza:

De bizony lehetnek terhessegre utalo jelek! Ciklus 5. napjan ment el bennem a parom, masnap mar fajt is a bal petefeszkem. Tudtam, hogy valoszinuleg a kozepido helyett az orgazmus hatasara, vagy mas miatt, de hamarabb ovulaltam. Es ime, itt vagyok most terhesen. 21. ciklusnapon (tegnap este) halvanyan bar, de szemmel lathatoan keresztes lett a tesztem.


Mar egyuttlet utani kb. 3-4nappal elkezdodott a menzeszes mindjart megjon erzes es azota is minden aldott nap ereztem. EGy jo 5napja meg a melleim is erzekenyek lettek, tegnap ota neha szurkalast erzek bennuk enyhen. Mikor a lanyommal voltam terhes ugyanez volt. Igenis lehet erezni, ha valaki terhes, de erre mar csak akkor figyelsz fel jobban, ha 1) gyanitod hogy az vagy, vagy 2) mar ott a teszt akar 2 halvanyabb csikkal.

2010. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem már ilyenkor hányinger és fáradság megvolt,én gyanakodtam a babára.

Szóval lehetnek tüneteid.

2010. nov. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem november 22.én volt ovum, dec.3.án pozitív teszt, hányással rosszullétekkel,olyan álmossággal hogy bárhol elaludtam. Dec.13.án voltam dokinál, akkor voltam 4-5 hetes. Tehát lehetnek tüneteid simán.
2010. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy, ha volt egy halvány pozitív teszted!
2010. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem mellfeszülés,hasszurka és álmosság a tünetek.Okt.10-én foganhatott,29-én erősen pozitív lett a teszt,várok az első vizsgálatra:)
2010. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!