Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit érezhetek ha nem a baba...

Mit érezhetek ha nem a baba mozgása?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Még múlthéten tettem fel ezt a kérdést, azüts3.jára meg is jött. Kezdtem belenyugodni. De mit érezhetek ha nem a mozgását? azt is be lehet képzelni?


2010. okt. 17. 19:09
 1/3 anonim válasza:

Hogy megnyugodj, csinálj egy tesztet. A teszt azért is fontos, mert egy jó barátnőmnek 3x megjött, mire egy sima vizsgálat alatt kiderült, hogy terhes, 13 hetes volt. Ha meg akarod tartani fontos a terhesgondozás elkezdése időben, ha el akarod vetetni, ne csússz ki a határidőből. De valószínű, hogy csak beképzeled a tüneteket, főleg ha mindig erre gondolsz.

Majd írd meg, mi az eredmény!

2010. okt. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kb egyidős várandósok lennénk a leírásod alapján. olyan 12-13 hetesek,ilyenkor még nem érezheted a babát. Ez legkorábban a 16 hét környékétől várható,de még az sem biztos,mivel ezt ált. tapasztalt anyukák érzik ilyen korán. De én már ott is azt írtam,h egy teszt 700ft egy terhességi teszt:)
2010. okt. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy be lehet képzelni. Nagyon meglepődnél ha tudnád, hogy milyen szinten be tudják képzelni azok a nők akik már olyan szinten rágörcsölnek a témára. Szülésznőnek tanulok és már nem egy olyan esetről hallottam, hogy a nőt nem is lehetett meggyőzni róla, hogy nem terhes. Mind a 9 hónapot végighúzta aztán jött a fájásokkal meg a magzatvíz elfolyással és végül az orvosok csak úgy tudták megoldani a dolgot, hogy levezettek egy ál-szülést és a végén közölték, hogy meghalt a baba. Természetesen a nőt pszichiátriára utalták ezek után. Ez csak egy példa volt. Van ilyen.

Vegyél egy tesztet, de fogadd el az eredményét. Fiatal vagy még, bármikor lehet babád!

20/L

2010. okt. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!