Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellfeszülés, hasszurka...

Mellfeszülés, hasszurka nálatok volt teherbeeséskor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom ,a terhességi teszt a "jó barátom" , de érdekelne a tapasztalatotok! Arról van szó, hogy a ciklusaim elég változóak ( 28-36 nap) így nem igazán lehet adni a számolgatásokra, most tartok a 36. napon, rettentően feszülnek a cicijeim, a hasam 1 hete szurkál, olyan érzés, mintha meg akarna jönni, de semmi... ma kezdett megfordulni a fejemben, hogy esetleg baba??? Nem bánnánk a párommal, de még nem álltunk neki "komolyan". Ahogyan számolgattam, a 11. ciklusnapomon voltunk együtt védekezés nélkül ( azért tudom, mert még nem alkunk együtt) , a ugye ha 28 napos lett volna ez a ciklusom, akkor ez már a peteérés körül volt, ráadásul másnap erős alhasi szurkálás-fájdalom volt, akkor meg is fordult a fejemben, hogy csak nem peteérés??? de aztán elhessegettem a gondolatot... Hétvégén olyan voltam mint aki álomkóros, csak aludtam volna, gyakori székelés is megjelent... Nem tudom mit gondoljak, feleslegesen nem akarom riadóztatni a párom, de a tesztet úgy szeretném csinálni, hogy ő is ott van, szóval ezért várok még... Mit gondoltok?


2010. okt. 27. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Mellfeszülés, hasszurka lehet terhességnek a jele, de lehet simán menstruáció jele is. :(

Ezekre a tünetekre így önmagában még nem érdemes adni, szerintem.

Egyébként a terhességem alatt volt hasszurka, igen. Mellfeszülés viszont nem. De mindenkinél máshogy van ez.

2010. okt. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy mindenkinél változó... csak jó itt diskurálni erről, amíg a családdal, ismerősökkel nem akarok feleslegesen erről beszélni :)

Mellfeszülés nekem egyáltalán nem szokott mensi előtt lenni, hasszurka igen, de csak 2-3 napig, most 1 hete tart, sokkal intenzívebb... hmmm lehet csak fentről játszadozik valaki :)

2010. okt. 27. 14:50
 3/4 A kérdező kommentje:
... hát még ma sincs semmi, most már azt sem érzem, hogy mindjárt megjön... kezdek komolyan tépelődni :)
2010. okt. 28. 08:01
 4/4 A kérdező kommentje:
Hááááát nagyon úgy tűnik jól éreztem, hogy valami "nem stimmel" - ma reggel kb. 10 mp alatt határozott két csík jelent meg a teszeten, és biztos ami biztos másféle teszttel is megcsináltam, s az is egyértelmü pozitív :)
2010. okt. 31. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!