Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki tesztelt most áprilisba...

Valaki tesztelt most áprilisban pozitívat?🤩 Mikor mentek nőgyógyászhoz először?

Figyelt kérdés
ápr. 13. 14:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 A kérdező kommentje:

Dee szupeeer

Mi is jovoheten leszünk 22hetesek😍 és továbbra is dec 24 a dátum és kisfiú💙

Minden rendben nekem mellso fali sokszor nemtudom eldonteni nem kimondottan rugasokat érzek talán ilyen nagy megmozdulasokat vagy mintha nagy pukkanas lenne a hasam aljánál de néha érezni kívülről is nagyon kicsit 😊 de néha meg kicsit fájdogalok is gondolom ahogy húzódnak a szalagok hasam is kicsike még amúgy tök durva

Neked már nagy rugasok vannak? Mikor kezdődött?😊

Amúgy minden jó hála isten 😍

aug. 18. 20:10
 82/83 anonim ***** válasza:

1# vagyok.


1000000%, hogy fiú lesz a harmadik. A 18 hetes uh-n már látszott, de később a saját orvosom is megerősítette. Fiú-lány-fiú lesz a felállás. A férjem valamiért azt hitte, hogy lány lesz újra és most eljátszott a gondolattal, hogy kellene egy lány. Mondtam neki, hogy nem biztos, hogy a 4. lány lenne.🤣

aug. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/83 A kérdező kommentje:

Na dejó az tök jó kombó akkor 😍

Hát meg kell próbálni aztán kiderul😅😅

aug. 21. 19:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!