Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van sárga színű folyásom?

Mitől van sárga színű folyásom?

Figyelt kérdés
Volt pém 2napja akkor csak átlátcó nyálkás,nyulós folyásom volt.Ekkor együtt voltam a férjemmel mind a 2napon.És mikor megvolt a szex utána pár óra elteltével elkezdet szúrni a petefészkem hol a bal hol a jobb és alhasomban is éreztem.És utána volt egy kis barna folyásom is meg sárga is.Második pé.nél is igy volt de a szex után rögtön elkezdet szúrni ugyan ott ahol eddig.Ma megint van átlátcó nyálkás folyásom de késöbb sárga lett.Mittől lehet ez?Valami gond lehet?
2009. jan. 5. 11:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem,hogy a melleim is szoktak fájni és reggel mikor felkelek a mellbimbóm olyan nagy mint a meggy magja és kicsit fehér mirigyeket láttok.Meg észre vettem,hogy piros erek jelent meg a két mellemen.Sötét barna a mellbimbó körül és olyan mintha pattanások lennének rajta és tegnap már elkezdet viszkedni a mellem.És az alhasomban néha érzek enyhe görcsöt.Mi lehet ez?
2009. jan. 5. 11:51
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet,h. terhes vagy?
2009. jan. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elképzelhető,hogy terhes vagy.Mikor volt az utolsó menstruációd?
2009. jan. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
December 7-én és 14 múlt el..De sajnos nem rendes a ciklusom.De attól még lehetek terhes nem?De akkor sem volt meg rendesen.Olyan pecsételős vérzésem volt.De úgy nézz ki hogy 17-én elment a baba mert akkor 1napig volt nagyon erős vérzésem és nagyon görcsöltem akkor és alvadt vér darabkák jöttek ki.És az elött voltam a dokinál és talált valamit és miután volt az a vérzés utána a december végén voltam dokinál és akkor már nem talált semmit.Igy ebből gondolom,hogy baba volt csak pár hetes lehetem.Decemberben végig voltak tüneteim és amikor elment a baba akkor utána nem volt tünetem és nem éreztem olyan fura érzést.Most ismét erős hányinger,petefészek szurkálás,alhasi fájdalom,szédülés és olyan érzésem van hogy mintha terhes lennék.Szerintetek meglehet érezni?
2009. jan. 5. 12:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj egyet !!!megéri
2009. jan. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Annyira félek,hogy csalódni fogok ha negatív lesz.Lehet,hogy ha terhes lennék akkor kimutatja a teszt?Melyik tesztet ajánlatok ami már pár naposat kimutat?Gabrielt szoktam venni meg lilyt.Jó az is?Végülis nem kell tesztet most vennem mert holnap megyek dokihoz.Vettek vért tölem még szilveszter előtt és holnap lesz meg az eredmény.Gondolom hormonokat nézzik vérből.
2009. jan. 5. 12:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló (ill. visszakérdező :-D) vagyok.

Nekem olyan ciklusom van,h. ne tudd meg. Még jó indulattal sem nevezném ciklusnak :-/. Most 34 hetes terhes vagyok szóval simán lehetsz terhes. Nekem az volt a normális ha 2-3 hónapig nem mestruáltam. Bár a teherbeesésem előtt 3-4 hónappal egész értelmes lett, megjött úgy 35-45 naponta.

Szurkolok,h. babás legyél! Ha holnap mész dokihoz akkor majd ő megmondja mi az ábra. Hajrá hajrá!

2009. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. jan. 5. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!