Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a clostytól? Alhasi...

Lehet a clostytól? Alhasi fájdalmaim vannak nem túl erősek és enyhén sárga folyásom van a cikl.9. napján

Figyelt kérdés
Ez az első clostys hónapom ,ti éreztetek ilyent?
2009. febr. 23. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt semmi...

De hogy érted azt hogy első clostys hónapod?

nekem a doki azt mondta hogy csak 5 szemet vegyek be és tegyem félre a többit! majd 3 hónap múlva menjek vissza, addig tart a hatása, és rendbe teszi a ciklusom! és felhivta a figyelmem nem szabad hamarabb bevenni a 3. hónapnál, mert elvékonyit, és nem fog menni a beágyazódás...

2009. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
úgy értettem hogy ez az első ciklusom hogy a clostyval próbálkozunk:)
2009. febr. 23. 12:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell többet szednem, csak azt az öt szemet kellett! ha nem jön össze a baba, akkor kivizsgálás lesz! nem kisérletezünk tovább a clostyval!
2009. febr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!