Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak peteéréskor lehet teherbe...

Csak peteéréskor lehet teherbe esni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem, csak akkor a legnagyobb az esélye.
2009. jan. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
peteéréskor, plusz előtte való napon,és utána való 2 napon is, mert a spermiumok 1 napig maradnak életben a testedben....így ha előző nap belerakjátok,és másnap peteérésed van még összejöhet...utána a petesejt 2 napig van életben, így még azon az utána következő két napon is összejöhet...tehát 4 nap áll a rendelkezésetekre összesen, akkor ha teljesen beállt már a ciklusod és nincs összevissza peteérésed...ha van, akkor lehetsz szerencsés máskor is
2009. jan. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, az a "baj" hogy nem követek semmit számon, mert nem akarom hogy csak erről szóljon az egész.
2009. jan. 5. 11:57
 4/11 anonim ***** válasza:
A spermiumok 72 óráig,a petesejt pedig 24 óráig él.Igen csak akkor eshetsz teherbe,ha van peteérés.
2009. jan. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Az utolsónak üzenném! Nem csak a peteéréskor eshet teherbe! Már hallottam olyat, hogy valaki a mensije alatt is terhes lett. A Pé alatt nagyobb az esélye természetesen. Viszont van olyan akinek a ciklusai nem pont 28 naposak. Emiatt sem biztos, hogy Pé-kor esett teherbe!

18 hetes kismami

2009. jan. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
uhh, akkor összekevertem...a pete él rövidebb ideig, a spermium hosszabb ideig? a lényeg ugyanaz, 4 nap alatt a legvalószínűbb a teherbeesés... köszönöm a helyesbítést!
2009. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Érett pete mindenképpen szükséges a fogantatáshoz, hogy az a pete mikor érik meg változó, legtöbbeknek 14.napon, (nekem speciel 18-20.napon volt mindig)de van akinek orgazmustól(vagy csak véletlenszerűen) is kilökődhet és akkor szoktak ciklus elején, végén teherbe esni.
2009. jan. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ötödiknek üzeném,hogy lehet ,hogy az ismerősőd menstruáció alatt esett teherbe,neki akkor volt petesejtje.Vagy szerinted hogyan jön létre a fogamzás??petesejt nélkül??
2009. jan. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Bocsi, félreérthetően fogalmaztam! Kell hozzá az érett petesejt. Én arra céloztam, hogy nem mindenkinek van rendesen a 14. nap tájékán peteérése. És amint már más is írta, megeshet, hogy peteérésen kívül is lökődik ki érett petesejt.
2009. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
igen, tul.képpen bármikor kilökődhet egy pete egy nehez fizikai munka hatására, vagy orgazmus, stb,
2009. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!