Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után lehet tapaszta...

Mennyi idő után lehet tapasztalni a terhesség "tüneteit"? (Rosszullét, sok evés, stb.)

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez egyéntől függ.Nálam 8-9 hét körül kezdődött aluszékonysággal.És fokozatosan csatlakozott a többi tünet:mellfeszülés,rosszullét,stb.De az étvágyam csak pár hete jött meg,miután elmúlt a rosszullét.

19 hetes kismama

2009. jan. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem kb a 6-7 hetnel kezdett gyanus lenni. Ok a mensi kesett ez az elso gyanus jel, bar nekem az 1-2 keses normalis volt. Emellett elkezdtem emelyegni es faradekonysag, kaveundor, erzekeny mellbimbo hivta fel a figyelmet. eloszor nem mertem tesztet csinalni szoval vartam egy picinyket.

8 hetes kismami

2009. jan. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem 8-9 hetesen kezdődtek a tünetek.Egyedül a mellfeszülés ami már a mensim késése előtt egy pár nappal jelentkezett.De a 12. hét után már nem jártam olyan sűrűn pisilni, és a hányingerem is elmúlt.Az étvágyam még nem nőtt meg, de már kívánok ezt-azt.

14 hetes pocis

2009. jan. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem nem volt semmilyen tünetem. csak nagyon álmos voltam de az már előtte is megvolt:-)
2009. jan. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem pontosan 6 hét 2 naposan kezdődött a hányinger. Nagyon emlékszem rá, mert vártam (aztán a 14. héten már a hátam közepére sem kívántam :-) Előtte inkább alhasi feszülgetések voltak jellemzőek, ez már a megtermékenyítés utáni 9-10. naptól érezhető volt nálam. Aztán a 13. napon egy erős pozit pisiltem.

34 hetes kismami

2009. jan. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2 hetesen lehetséges valamilyen tünet? (Teszt ezek szerint akkor már mutatná, ha esetleg terhes lennék?)
2009. jan. 5. 13:11
 7/7 anonim ***** válasza:
marmint ugy erted a mensi kesese utan 2 hetesen? mert az igazan mar 6 hetnek szamit.. vagy a megtermekenyulestol ket hetesen? szerintem az utobbi esetben nem igen lehet meg vmit erezni max amit az utolso hozzaszolo irt h szurkalgat meg feszulget alul, nekem is volt ilyen meg enyhen gorcsolgettem, de nem hittem benne h pont most sikerult volna igy a tesztel is vartam mig 2 hetet kesett a mensi. szerintem tesztelj!
2009. jan. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!