Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » An két kislányom, már 6...

An két kislányom, már 6 hónapja készülünk egy harmadik babára, hónapról-hónapra csalódottan vettem tudomásul, hogy megint megjött. Normális vagyok én?

Figyelt kérdés
Van két kislányom, már 6 hónapja készülünk egy harmadik babára, hónapról-hónapra csalódottan vettem tudomásul, hogy megint megjött. Ebben a hónapban is nagyon készültem, hogy talán most sikerül és úgy néz ki sikerült is, nem jött meg a mensim, reggel csinálok tesztet, minden jel babára utal, most meg megijedtem. Normális ez? Egyszer úgy érzem, hogy nagyon nagyot fogok csalódni, ha neg. lesz, következő pillanatban meg úgy érzem, hogy de jó lenne, ha megjönne, mert nem érzem, hogy itt az ideje, felkészültem rá. Tudom, ha neg. lesz, nagyon csalódott leszek, de félek ha pozitív, akkor megijedek majd az egész helyzettől. Szerintetek normális vagyok ilyen gondolatokkal?
2009. jan. 4. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
ja ugyan ebbe a helyzetbe vagyok en is csak nekem meg egy gyerekem van, es nagyon vagyunk tesora de felek ha terhes vagyok a helyzettol,ha nem vagyok az meg azert mert nem!ahhh erdekes egy szitu:)
2009. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én most pont így vagyok, mint te.Holnap csinálom a tesztet és nagyon be vagyok parázva.Nekem van már egy kisfiam és mostanában én is sokat mondogattam a férjemnek de jó lenne egy kistesó.Ráadásul a hugom is babát vár, a barátnőm meg az unokatesóm is.Most sírtam, pont az előbb meg vagyok ijedve.Csak azért írtam ezt meg most neked, hogy ne aggódj nem vagy egyedül, én is hasonló problémával küzdök.Fel a fejjel!Minden jót!!!
2009. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sziasztok nem vagytok egydül....mi is fél éve szertnénk tesót iszonyat csalódás ha megjön....na én most annyir parázok h nov 26 án jött meg utóljára s nem csináltam még tesztet ha szerdáig se jön meg ami nagyon jó lenne akkor majd csinálok...én nem attól félek h pozitív lesz mert ez minden vágyunk, hanem attól ha nega lesz....jajjj.
2009. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pozitív lett a tesztem, nagyon örülök, de amit írtam meg is vagyok rémülve kicsit. :))))
2009. jan. 5. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!