Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » November óta nem jött meg,...

November óta nem jött meg, ezért elkezdtem inni a cickafarkfüvet, de még semmi hatása. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ittam kb.1 hónapig, de nem rendszeresen és azóta kevés barnás nyálkán kívül (tegnap+ma) még nem történt semmi. Újra keztem a kúrát ma reggel, plusz akarok még szedni barátcserjét. Orvoshoz csak a legvégső esetben szeretnék fordulni.
2009. jan. 4. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már rég elmentem volna inkább az orvoshoz.
2009. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet! Ha pozitiv,menj orvoshoz!
2009. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nincs túl jó tapasztalatom az orvosokkal, azon kívül, hogy "hormon rendben, ciszta nincs, ja-hogy-nem-jön-meg-írok-fel-fogamzásgátlót" nem igazán képesek. És persze ha gyereket akarok, menjek vissza és megcsinálják. De ÉN akarom azt a gyereket megcsinálni, ne tabletták tegyék!

És sajna minden tesztem - lett. :-(

2009. jan. 4. 18:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne hari de ha minden rendben lenne akkor megjönne rendszeresen nem igaz? Menj másik orvoshoz ha az előző nem vált be!
2009. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Csak keresned kéne egy jó orvost,aki tud segiteni.A gyógynövényeket is óvatosan kell alkalmazni mert például ha barátcserjét iszol és közben teherbe esel,vetélést okozhat.
2009. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem nov.9-én volt meg utoljára azóta semmi.én nem iszok teákat.nekem fájnak a melleim,szédülök voltam orvosnál másfél hete annyit mondott hogy megvastagodott méhnyálkahártyát lát ebből bármi lehet 4 napja teszteltem negatív lett ,szorítok neked hogy baba legyen majd írj!!!
2009. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!