Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafrak tea segít hogy...

Cickafrak tea segít hogy megint legyen mensi, és segíti a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Júniúsban tettem le a tabit, utánna még megjött júliúsban és augusztusban és azóta nem jön:( Voltam orvosnál, azt mondta hogy minden teljesen rendben van - tehát semmi ciszta- azt mondta hogy, ilyen vérzés kimaradás "normális" a tabletta letétel után. Sokat olvastam a cickafark teáról,és van akinek segített meghozni a mensijét? Ha igen, akkor mennyit és meddig kell inni belöle naponta?
2010. okt. 25. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ajánlom hogy idd a cickafarkteát, rendszertelen mensit helyrehozza és rendszeres lesz. A mensi 1. napjától kell inni a peteérés napjáig. Tehát a ciklus első felében idd, segíti a peteérést is. Szerintem igyál meg belőle 2,5 vagy 3 dl-t reggel is és este is.
2010. okt. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok: de ha már rendszeres lesz a mensid, akkor ne igyad!
2010. okt. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak abban az esetben, ha nincs pé-d. Első voltam ismét.
2010. okt. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"A cickafark görcsoldó és nyugtató hatású, gyulladásgátló, serkenti az anyagcserét, vérzéscsillapító, vérképző, vértisztító, befolyásolja és erősíti a méh és a petefészkek működését, szabályozza az emésztést.

Görcsoldó hatása miatt különösen ajánlható fájdalommal és görcsökkel járó havi vérzésre, melyhez deréktáji fájdalom is társul."


Teafőzet:

1 púpozott teáskanál cickafarkfüvet adunk 1/4 liter vízhez, leforrázzuk, rövid ideig állni hagyjuk.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


[link]

2010. okt. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!Remélem hogy segíteni fog
2010. okt. 25. 10:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, júniusban hagytam abba a tabit én is, csak annyi a különbség hogy nekem még szeptemberben is megjött pontosan 28 napra, de azóta nem, ma van a 38. nap. Eleinte örültem hogy már terhes vagyok de nem mert a teszt negatív, meg semmi tünet. Az orvosom csak nov 3-án tud fogadni. Majd légyszi írj, hogy mi van veled, segített-e a tea! Az orvosod azt nem mondta hogy meddig "normális" a kimaradás?
2010. okt. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hali nekem az orvos nem mondott semmit, csak annyit hogy elöfordulhat hogy sokáig megkavarodik a szervezet, és folsavat írt fel....ennél többet nekem sem mondott. Ja meg amit írtam hogy megnézet hüvelyi UH-val és azt mondta hogy amúgy minden rendben van tehát semmi ciszta vagy ilyesmi...majd megírom hogy mi lett.
2010. okt. 27. 14:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Te hány évig és melyik gyógyszert szedted? Írj ha van valami! Én is írok majd, hogy nov.3 -án mit mondott azorvos.
2010. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megint Én vagyok aki az előzőt meg az azt megelőzőt írtam, aki hasonló cipőben jár. Én is utánanéztem a cickafarkteának, már meg is vettem, de nem merem inni, mert azt olvastam, hogy ha már esetleg terhes vagy akkor vetélést okozhat, mert vérbőséget okoz. Terhes pedig bármikor lehetsz amikor nem is gondolnád. Gondolom legalább is, hogy Te is azért hagytad abba gyógyszert mert babát szeretnél?!
2010. okt. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!