Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik tesztnek hihetek? Már...

Melyik tesztnek hihetek? Már két éve próbálkozunk?

Figyelt kérdés

Nem mértem ebben a hónapban minden nap hogy ne stresszeljem magam folyamatosan. így nem igazán tudom hanyadik dpo-n is járok.

Ha a ciklusnak hiszek akkor a 10. dpo-n teszteltem egy halvány de már az első percben megjelenő pozitívat medi-labbal.

Másnap reggel vettem egy rossmanost ami szintén haloványan pozitív lett. Még aznap vettem maria romedet 2+1 fajtát. Abból a délutáni vizeletből is pozitívat teszteltem.

Ma reggel egy clearblue teszt negatívat mutatott, viszont a maria romed pozitívat. Ma volt két csepp barnás folyás a tisztaságin. Most akkor melyiknek higgyek? Már rég szeretnénk babát, párom rendben, Nekem a hormonjaim rendben ( két hónapja voltunk kivizsgáláson)


A diagrammom:


[link]


2010. okt. 23. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:

A képet nem tudom megnyitni.

Viszont sajnos azt kell mondjam, hogy a Clearblue nagyon-nagyon megbízható... :-( Tényleg. Kérdéses esetekben nekem minden alkalommal a Clearblue mondta meg az igazat.


Viszont attól még lehet, hogy Neked hazudik, mivel esetleg kevésbé érzékeny, mint a másik háromfajta.


Barna foltocska: nekem így kezdődött mind a négy terhességem, azt hittem, megjött a mensim, de aztán csak egy napig tartott az a "mensi". :-) Várj még egy-két napot. Úgysem tehetsz még semmit iylenkor. :-)


Sok sikert, drukkolok Neked!

2010. okt. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat remélem mostmár megnyitható!


Köszönöm a választ!


[link]

2010. okt. 23. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
A Clear Blu mutatja ki a leg később a terhességet mert az 50-es a medi lab 25-ös.Szerintem kismama vagy de tesztelj 1-2 nap múlva is.
2010. okt. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szinte bármelyik tesztet ajánlom kivéve a maria romedet. Írd be oldalt a keresőbe, döbbenetes hány embert vert már át többek közt engem is. A mai napig pozitív pedig nem volt baba. De mivel vannak más pozi tesztjeid is tuti terhes vagy. A barnázás végett sürgősen mennék dokihoz utrogestant , és duphasont iratni, pláne, hogy ilyen rég várjátok.
2010. okt. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm Lányok a válaszokat, de sajnos megjött, vasárnap a teszt már negatív volt (maria romed) bár nem tartott csak három napig, de a hőm is iszonyat leesett.


Remélem talán ebben a hónapban, még ir-t nézetünk most.

2010. okt. 27. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!