Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan terhességi teszt...

Van olyan terhességi teszt ami a sex után 3- 4 nappal már kimutatja az eredményt?

Figyelt kérdés
Sajnos a menstruáciom egy hónap múlva fog csk megjönni. dec. 30.án múlt el, és jan.1. én történt meg a sex. Viszont körülbelül 1 pecig volt bennem a barátom. Tudom, hogy a aktus közben is jöhet egy kevés sperma. Fiatal vagyok még nem készültem fel a gyerekvállalásra. Belátom buta dolog volt, viszont a segítségüket szeretném kérni.
2009. jan. 4. 00:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Nics azt csak 1 hónap után tudhatod meg!:S
2009. jan. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
a legjobb tesztek is legalbb 2 het mulva fogjak kimutatni, hogy van e valami. reggeli vizeletbol csinald majd meg, ha nem keszutel fel a gyerekvallalasra, akkor vedekezz mar konyorgom vagy ne szexelj.
2009. jan. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

van 1 hetes teszt, illetve doki 1 hát múlva meg tudja mondani.

itt kioktatni ismeretlenül, leszólni, megalázni a kérdés feltevőjét pedig kifejezetten szemétség. semmit sem tudsz róla, adj tanácsot vagy inkább ne mondj semmit.

2009. jan. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
3. valaszado, a doki nem tudja 1 het utan megallapitani, elobb gondolkodj, mielott barmit is mondasz .A doki a leghamarabb kb 4-5 hetes terhesseget tud megallapitani. Egy het utan meg epp, hogy a beagyazodas megtortenik, emelett semmi valtozas nem tapasztalhato, az elso jelek is csak 5 het sot utana jelentkeznek. A legbiztosabb jel a menzesz kimaradasa, a legtobb no innen tudja meg, a tesztekre is ra van irva, a legtutibb is menzesz elott par nappal mutatja ki, Te gondolkodj elobb es utana szolj le masokat.
2009. jan. 4. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
meg csak annyit akarok hozzatenni, en voltam a 2. és az utolso valaszado, hogy utana lehet nezni, mint ahogy en is tettem : ''a beágyazódás 10-12nap. A tesztek a beágyazódás után 3nappal mutatják ki leghamarabb ha pozitív,így az együttlét után minimum 2héttel érdemes tesztet venni''.
2009. jan. 4. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
de egy hét az 7 nap, a beágyazódás meg 10-12, tehát 1 hét múlva még teljesen felesleges nődokihoz menni :)
2009. jan. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kb 1 hét után de nem hiszem h terhes lennél
2009. jan. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tuti nem vagy terhes.
2009. jan. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Milyen 1 hónap ???????, pé.től már 2 hétre kimutatja!!!
2009. jan. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi rá az esély,hogy teherbe estél.
2009. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!