Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy 2napig is...

Lehetséges, hogy 2napig is van peteérésem?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem észre,hogy átlátcó nyálkás,nyulós folyásom van.Tegnap délután szeretkeztünk a párommal és pár óra múlva éreztem alhasomban szúrkálást meg a petefészkemben.Elöfordult enyhe görcs is.Ma is átlácó folyásom van egész nap.Ma is szeretkeztünk és de már kb 10perc után éreztem egyre erősebb szúrkálást az alhasomban és a köldököm felett is éreztem szúrkálást.

Lehet,hogy jókor csináltuk?Lehet,hogy peteérésem van.Ha ez idő alatt 2-szer szeretkeztünk akkor nagy esélye lehet,hogy lesz baba?Annyira szeretnénk.


2009. jan. 3. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
szia igen jó időben voltatok együtt, van esély rá....mi is ilyenkor szoktunk s fél éve semmi:(Mi tesóra hajtunk:)
2009. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekünk még nem volt babánk de jó lenne már.Szurkolok nektek,hogy sikerüljön a baba!És ha sikerült akkor kb mikor derül ki?Mikor tesztelhetek majd?
2009. jan. 3. 22:24
 3/3 anonim ***** válasza:
előző vagyok...amikor elmearad mensi szte,m utána 2-3 nappal, bár nekem elsőt két héttel utána se mutatta ki teszt de sztem ez ritka
2009. jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!