Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy a metformin hizlal?

Lehet, hogy a metformin hizlal?

Figyelt kérdés
Pcos-re kaptam, egy 2xfel szemmel kezdtem, most 2 szemet szedek naponta. Beinditotta a petefeszkeimet, de egy nagy hordo azota a hasam, olyan mint egy dob. Ez normälis ällapot? mert sokäig kellene szednem, hogy rendbejöjjek.
2009. jan. 3. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a gyógyszerek, Metformin, Merckformin csak akkor hatnak, ha szénhidrát mentes diáétát tartunk. Igazából szerintem nem hízlal, vagyis ha eszel mint azelőtt tartod a súlyod, én 2 kilót fogytam, még nem szedem egy hónapja
2009. jan. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én ugyan ilyet nem szedtem de szerintem most csak ferlvagy fujodva és elfog mulni. hozákell a szervezetnek szoknia ahhoz hogy müködnek a petefészkek
2009. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lassan a 4. hete szedem. Az első két hétben pokolian ment a hasam, nem tudtam diétázni, mert ha nem ettem rosszul lettem, de amit megettem az kijött. Most vettem észre, hogy egyáltalán nem kívánom az ételt, alig eszek valamit és fogytam is.
2009. jan. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm Nektek, akkor csak fel lehetek puffadva valamitöl. Ti milyen adagolasban kaptatok egyebkent ezt a gyogyszert?
2009. jan. 8. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 149-es inzluinra 3x850 mg Merckformint
2009. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!